KadincaSayfa.Com

Yeşil Çay Limon Soda İle Zayıflama Kürü

Yeşil Çay Limon Soda İle Zayıflama Kürü

Kişiler, zayıflamak için pek çok diyet yapar ve egzersiz uygularlar. Ancak her zaman için kilo vermek mümkün olmamaktadır. Kilo verme sıkıntısı yaşayanların zayıflama hızını arttıracak olan yeşil çay limon ve soda ile yapılan zayıflama kürü sayesinde, kilo verme hızınızı 2 katına kadar çıkarabilirsiniz.

Yeşil Çay İle Zayıflama

Yeşil çay, zayıflama sürecinde en çok tüketilen bitki çaylarının başında yer almaktadır. Ödem atıcı etkisi sayesinde, kısa süre içerisinde vücudunuzun şişliklerinden kurtularak, daha fit ve ince bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Vücudunuzdan antioksidanları atması sayesinde cildinizin de berrak bir görünüme kavuşmasını sağlayan yeşil çay, aynı zamanda yağ yakımını hızlandırmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise; tansiyon düşürme etkisidir. Eğer düşük tansiyon problemi yaşıyorsanız mutlaka dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde baş dönmesi problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Maden Suyu İle Zayıflama

Maden suyu, tek başına da zayıflama amaçlı kullanılıyor olsa da zayıflatıcı etkisi kanıtlanmamıştır. Mineral oranı yüksek olan maden suyu, vücudun diyet süresince alamadığı eksiklerinin tamamlanmasında yardımcı olacaktır. Ayrıca içeriğinde tuzlar da bulunduğundan ötürü, yeşil çayın tansiyon düşürme etkisini nötrler.

Yeşil çay Limon Soda ile Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır?

Malzemeler:

Yarım litre kadar kaynar su
1 yemek kaşığı yeşil çay(Dilerseniz 2 poşet çay da kullanabilirsiniz.)
Orta boy 1 limon
200 ml maden suyu

Tarifi:

Limon ve yeşil çayı bir sürahiye alın ve üzerine kaynar su ekleyerek demlenmesini bekleyin.
Ardından demlenmiş olan çayı süzün. Aksi takdirde acı ve rahatsız edici bir tat ortaya çıkacaktır.
Son olarak maden suyunu ekleyerek kürünüzü hazır hale getirebilirsiniz.
Eğer maden suyunu hızlı bir şekilde karıştırırsanız karışım köpürerek etrafa dökülebilir.
Dilerseniz kürün içerisine 1 kabuk tarçın atarak hem daha lezzetli bir kür elde edebilir hem de kan şekerinizi düzenleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.