KadincaSayfa.Com

Yeni Yılda Saç Kesim Modelleri

Yeni Yılda Saç Kesim Modelleri

Saçlarınız omuzlarınızdan daha aşağıda bir uzunlukta ise, saçlarınızı tamamen kısaltmadan, olan uzunluğunu koruyarak, üstlere hafif katlar attırıp, hem hafif hem yeni saç modasına uyum sağlamış hamda oldukça çekici bir saç modeline kavuşabilirsiniz. Saçlarınıza yeni yılın modası olan yan kahkül kesimi yaptırabilir, arka kısımlarında sadece omuzdan yukarısına kat attırıp, saç uzunluğunu hiç bozmadan hem uzun hamda katlı bir saç modelini muhafaza etmiş olursunuz. Kestirdiğiniz saç modelini biraz daha hareketlendirmek isterseniz saçınızın bir ton veya 2 ton açığı balyaj attırmanızda son derece keyifli bir saça sahip olmanızı sağlar.

Şayet saç boyunuz omuz veya ense hizasında ise, saçlarınızı daha da kısaltarak harika bir saç modeli olan yeni yılda en çok tercih edilen kısa saç modeli olan önleri uzun arkaları kısa saç modelini kesinlikle denemelisiniz. Özellikle sivri bir çeneye sahipseniz, yeni yıl saç modasında, kısa saç kesimlerde en çok tercih edilen bu kesim, sivri çenenizin yüzünüze ve saçınıza daha uyumlu görünmesini sağlayacaktır. Sadece çene kısmındaki saçları uzun bırakıp, enseden yukarısını yani saçınızın arka kısmınız yukarıya doğru kat kat kısaltarak kesim atan bu kısa saç modeli 2016 yılının kısa saç modellerinin en çok tutulanı olacak.

Çok uzun saçlara sahipseniz ve artık uzun saçlardan sıkılmış iseniz, yine saç boyunuzu hiç kısaltmadan ama olduğundan daha hareketli ve daha çekici saçlara sahip olmak için saçlarınızın en alt boyundan çene hizanıza kadar 6-7 kat olacak şekilde kat attırabilir, böylece hem uzun hem de katlı katlı havalandırabileceğiniz saçlara sahip olmuş olursunuz. 2016 yılı uzun saç kesimlerinde en çok tercih edilenler arasında yerini alacak olan bu saç kesim modeli uzun ve dalgalı saçlı bayanları olduğundan daha şık bir görünüme kavuşturacak. Bu kadar uzun saçlara sahipseniz kahküllerinizi mutlaka çene hizasında kestirmelisiniz zira arkadaki uzun katlı kesim saçlarınızla orantısını bozmamanız gerekir.

Mevcut saç kesim modeliniz omuzlarınız hizasında ise ve düz saç modeline sahipseniz, 2016 saç kesim modelleri arasında size göre olan saç kesim modeli kesinlikle sadece önlerden kesim yapılmış çene hizasından başlayıp omuzlara doğru uzayan saç kesim modelidir. Düz fönle de desteklediğiniz bu saç kesim modeli ile kesinlikle çok dikkat çekici olacaksınız.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.