KadincaSayfa.Com

Yeni Trend Renkli Gelin Ayakkabıları

Yeni Trend Renkli Gelin Ayakkabıları

Merhaba sevgili gelin adayları ve gelin olmayı bekleyen sevgili takipçilerim. Mutluluğa adım atmadan önceki en tatlı telaş eminim ki düğün telaşıdır. Çeyiz telaşı gelinlik seçimleri mobilya alışverişleri derken bir de bakmışsınız yıllarca beklenen o büyülü gün gelmiş. Hayatınızın belki de en muhteşem anını unutulmaz kılmak için gelin adaylarına verebileceğim en önemli tavsiye düğün öncesinde yapacaklarımın bir listesini oluşturmak olacaktır. Böylece düğüne düğün’e az bir zaman kala telaşa düşmez sizsiniz.
Düğün telaşında olan birçok gelin adayı eminim ki gelin ayakkabısı seçimini hep sana bırakıyor. Gelin ayakkabısı öncelerde sadece gelinliği tamamlayan bir aksesuar olarak düşünülse de günümüzde gelin ayakkabısı modelleri çok daha büyük önem kazanıyor. Bilinen klasik beyaz veya kırık beyaz gelin ayakkabısı seçimleri yerine yeni nesil çok daha renkli ve çok daha canlı gelin ayakkabısı modelleri tercih ediyor. Renkli gelin ayakkabısı derken bahsettiğim renkler soluk renkler değil, aksine canlı ve oldukça dikkat çekici kırmızılar, morlar ve fuşyalar en çok tercih edilenler arasında diyebilirim. Bence bu tarz seçimler beyaz gelinliğin altında muhteşem bir görünüm kazanıyor.
Kısaca bu yıl klasik gelin ayakkabısı yerine renkli capcanlı gelin ayakkabıları oldukça moda sevgili gelin adayları. Ayrıca renkli gelin ayakkabısı ile gelin çiçeğinin aynı renkte seçilmesi ile harika bir görsellik sağlanıyor. Örneğin fuşya bir gelin ayakkabısı tercih ettiyseniz gelin çiçeğinizi de yine tonlarda veya açıklı koyulu çiçek buket’i seçimi ile hareketlendirebilirsiniz.
Son birkaç senidir gelin adayları gelinliğin altına bir tane klasik gelin ayakkabısı seçimi yanında spor renkli kurdeleli başka bir gelin ayakkabısı daha alıyor. Klasik gelin ayakkabısı nikah ve düğünde spor olan gelin ayakkabısını da dış mekan düğün fotoğraf çekiminde tercih ediyor. Evet sevgili gelin adayları unutulmaz bir düğün için muhteşem önerilerde tekrar buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.