KadincaSayfa.Com

Yeni Sezon Mezuniyet Elbise Modelleri

Yeni Sezon Mezuniyet Elbise Modelleri

2015 yılı okul sezonunun sona ermesine bir kaç ay kala, yeni mezun olacak genç kızlarda tatlı bir telaş başladı. Evet sevgili genç kızlar bu tatlı telaşı eziyete çevirmek istemiyorsanız şimdiden mezuniyet için abiye elbise görsellerini inceleyerek hazırlıklara başlayabilirsiniz. Özellikle mezuniyet elbise seçimleri için genç kızlara ufakta olsa önerilerim olacak. İlk önerim mezuniyet abiye seçiminiz yaşınıza uygun ve fazla abartıdan uzak olmalıdır. Fazla gösterişli ve abartılı bir abiye elbise seçimi hem yaşınızı olduğundan fazla gösterecek hemde mezuniyet ortamı için hatalı bir seçim olacaktır. Daha çok straplez kesim uçuşan tül ve şifon kumaşlar mezuniyet için en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alsa da, saten ve dantel süslemeli abiyeler de oldukça revaçta. Galerim de tül abiye modellerinden tutunda saten abiye modellerine kadar bir çok kumaş seçenekleri ile tasarlanmış mezuniyet abiye elbise modellerine yer verdim. Renk olarak da genellikle canlı ve iç açıcı renklerin yer alığı abiye seçimleri yapmamın sebebi, genç kızlara koyu renk seçimlerini tavsiye etmediğim içindir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


İsterseniz sözü uzatmadan sizin için seçtiğim 2015 yılının en tarz mezuniyet elbise seçimlerini birlikte inceleyelim. İlk mezuniyet abiye seçimim, straplez kesim beli korsajlı abiye modeli. Bel kısmında kullanılmış taşlar ise abiye modeline farklı bir hava katmış. İkinci abiye ise yine bel korsajlı fakat bu kez taşlar göğüs bölgesine işlenmiş sevgili kızlar. Gelelim iki numaralı abiye modelinden üç numaralı abiye seçimime, üç numaralı abiye modelimiz ise lazer kesim ile süslenmiş harika bir tasarım. Beli ki beyaz abiye tasarımı mezuniyet için biraz abartılı bir model olsa da abartılı model arayanlar için ideal olabilir. Dördüncü görsel galerimizde ki favori abiye elbise modeli seçimim olan şık bir tasarım. Bence straplez tül elbise üstüne güpür süslemelerin yer aldığı bu model mezuniyet için genç kızlara önerebileceğim en şık model denilebilir.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.