KadincaSayfa.Com

Yeni Sezon Laptop Sticker Modelleri

Yeni Sezon Laptop Sticker Modelleri

Son yıllarda gerek iç mekan dekorasyonunda gerekse aksesuar tasarımlarında sticker modelleri oldukça moda. Teknoloji çağında yaşadığımız için teknolojik elektronik eşyalar içinde çok farklı ve şık tasarım aksesuarlar üretilmektedir. Özellikle bayanlar için rengarenk desenli laptop sticker modelleri oldukça cazip. Biz bayanlar renkli desenler ve taşları çok sevdiğimiz için ilk telefonlarda gördüğümüz özel tasarımlar, laptop sticker modellerine de sıçradı. Taşlar ile süslenmiş kelebek desenleri ve renkli çiçekler ile dizayn edilmiş kapak görselleri hepsi ve daha fazlası sizler için galerim de bayanlar. Eğer sizde klasik ve düz laptop kapaklarından sıkıldıysanız laptop modelleriniz de düşük bütçe ile farklı tasarımları uygulamak vakti gelmiş demektir. Sadece bayanlar için değil erkekler içinde oldukça ilginç laptop sticker tasarımları arasında seçim yapmak da zorlanacaksınız. Eğer eşinize veya partnerinize farklı bir hediye seçimi arıyorsanız laptop sticker modellerini mutlaka düşünün derim sevgili hanımlar. Dilerseniz yüzlerce laptop sticker tasarımları arasından seçtiğim sticker modellerini birlikte inceleyelim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

İlk laptop sticker modeli seçimim, ful kapak kısmı yapıştırma taş ile dizayn edilmiş harika bir tasarım. İkinci görsel ise kelebek motifli üstü taş kaplanmış laptop sticker tasarımı. Özellikle bu tarz bir tasarım genç kızlar için ideal bir seçim olabilir ne dersiniz? Üçüncü laptop sticker seçimim renkli balonlar ve kuş figürleri ile süslenmiş oldukça şirin bir tasarım. Dört numaralı laptop sticker modeli ana görsel için seçtiğim mavi beyaz çiçek desenli laptop sticker modeli. Eğer çalışan bir bayansanız bu tarz laptop sticker modelleri ile laptop’ da çalışmak adeta bir zevk olacak. Galerim de sadece renkli taşlı bayan laptop sticker modeli değil aynı zamanda erkekler için seçtiğim bir kaç favori laptop sticker seçimim var. Araba direksiyon desenli laptop sticker ve motor görselli sticker benim en beğendiğim iki tasarım. Evet sevgili hanımlar elektronik eşyalar için en özel ve en farklı sticker tasarımlarında tekrar buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.