KadincaSayfa.Com

Tatil İçin Çok Şık Kombin Önerileri

Tatil İçin Çok Şık Kombin Önerileri

Gittiniz yer bulunduğunuz ortam elbette ki tatil için hazırlık yapacağınız bavulun niteliklerini değiştirecektir.Tabi ki tatilinizi bir Karadeniz turu ile taçlandırmayı düşünen bir takipçimiz için bu yazımız pek de uygun olmayabilir. Bugün biz genel itibari ile tatilini denizde geçirecek takipçilerimiz için çok özel seçimler yaptık ve stil sahibi bayanlar için 2015 yaz plaj modasına ufakta olsa yer verdik. Gelelim tatilini deniz kenarında geçirecek bayanlar için çok özel kıyafet seçimlerime ve tarz kombin örneklerine. Öncelikle tatil mekanı için ve plaj kenarı için yapacağımız öncelikli seçimlere gelelim. Tatil alışveriş listenizin başında büyük kullanışlı bir bavul, kullanışlı kumaş veya hasır şapka, büyük sahil kenarında kullanabileceğiniz geniş bölmeli bir çanta, mayo ve bikini üstüne pareo , tunik ve gerek sahilde gerekse gündüz gezmelerinde giyebileceğiniz rahat bir elbise bunlar tatile giderken mutlak almanız gereken demir başlar hanımlar. Alış veriş listenizde olması gerekenlerden gelelim yaz tatili için ne tarz kombin seçimleri yapmanız gerekir sorusunun cevabına.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

İlk yaz sezonu kombin seçimim renkli şort ile kombin edilmiş rahat bir parmak arası terlik kombini. İkinci yazlık kombin seçimim önü kısa arkası uzun turkuaz renk yazlık ince bir etek. Turkuaz renk etek üstüne yine aynı renk kolye seçimi yapılarak gündüz gezmeleri için harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Üç numaralı plaj kombini seçimime bayılacaksınız. Özellikle mayo üstüne giyilen desenli elbise tasarımı yaz için en şık kombin seçimi denilebilir. Dört numarada ise tatilinizde özel mekanlar ve gece gezmeleri için tarz bir kombin. Yaz tatili özel kombin seçimlerimin beş numarasında ise beyaz ve pembe renk kombini ile oluşturulmuş klasik bir ceket ile ağır bir hava verilmiş farklı bir kombin görmekteyiz. Ayrıca yaz tatilinde beyaz renk pantolon ve beyaz bir bluzu renkli fular ve aksesuarlar tasarımları kullanarak alternatif kombinler oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.