KadincaSayfa.Com

Su dalgası saç modelleri

Su dalgası saç modelleri

İster kısa saçlı olun, ister uzun saçlı olun su dalgası saç modeli her tür saç boyuna ve saç tipine uyum sağlamaktadır. Saçlarınızın doğal bir görünüme kavuşmasını sağlayan su dalgası modeli, saçınızın kendi formundan da kaynaklanıyor olabilir. Ancak kendiliğinden su dalgası olan saçlarda genelde saç uçları dik ve sert olduğu için pek güzel bir görüntüsü olmaz. Bu görüntüyü yok etmek için saçlarınızın ucuna özel saç maşaları ile kıvırma işlemi uygulayabilir ve jöle saç köpüğü gibi saç şekillendirici ürünlerle saç uçlarınızı da içine dalgalı hale getirebilirsiniz. Bütün bunlarla uğraşamam diyorsanız, formda görünen su dalgası saçlara sahip olmak için size kesinlikle vigo almanızı öneririm.
Saçlarınız ister kendiliğinden su dalgası olsun, ister düz saçlı olun, vigo ile yapacağınız su dalgaları hep saçınızı daha hacimli gösteriyor hem de saç uçlarınızda içine doğru kıvrık görüntüye kavuşuyor.
Vigo almak isterseniz ortalama 10 dolar civarı bir fiyat ödeyerek satın alabilirsiniz. Aldığınız vigoyu kullanmak ve harika su dalgası saç modeli elde etmek isterseniz, dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.
Su dalgası saç modeline kavuşmak için önce saçlarınızı yıkıyorsunuz. Ardından kalın dişli tarakla tarıyorsunuz. Perma tarağı denen el şeklinde büyük tarakları kullanırsanız daha iyi olur. Taradığınız saçları baş aşağı sallayarak bolca saç köpüğü sıkıp ellerinizle sıkıp bırakıyorsunuz. Ardından vigoyu fön makinenizin ucuna takıyorsunuz ve saçlarınızı vigonun içine koyup kurutmaya başlıyorsunuz. Saçınızın uzunluğuna ve çokluğuna göre 10 dakika ile 20 dakika arası süren bu işlem sonunda oldukça şık ve güzel su dalgası saçlarınız oluyor. vigonun en güzel yanı hacimli su dalgası saçlara kavuşturması.
Vigo ile su dalgası saç modeli elde etmek içi her banyodan sonra tekrar etmeniz gerekiyor. Ancak siz kalıcı bir su dalgası saç modeli istiyorsanız uzman kuaförlerce yapılan ‘’su dalgası perması’’ çok ilginizi çekebilir. Su dalgası perması sayesinde ortalama 6 ay kadar saçlarınız herhangi bir işlem yapmadan, sadece saç köpüğü ya da jöle kullanarak saçlarınızın su dalgası şeklini muhafaza edebilirsiniz.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.