KadincaSayfa.Com

Stilinize Göre Takı Secimleri

Stilinize Göre Takı Secimleri

Elbise ve küpe uyumu

Küpe ve elbisenin uyumu çok önemli bir konudur, çünkü küpelerin yüzümüze ışık verdiği düşünülür tasarımcılar tarafından. Aynı zamanda küpeler tarzımızı yansıtmamıza neden olurlar. Eğer düz sade bir elbise giymek istiyorsak ve günlük hayatta kullanacaksak kütük taşlı bir küpe tercih edebiliriz. Hem bize sade ve şık bir görüntü kazandırracaktır. Hemde yüzünüze doğru ışığı vereceğinden eminiz. Bu tarz siyah elbiseleri daha günlük bir hale getirebilmek için geometrik desenli büyük renkli küpeleri tercih edebilirsiniz bu tarz küpeler görünümüze spor bir görüntü katacaktır. Aynı zamanda küpe kullanımında en önemli detaylardan bir tanesi de saçların saçların toplu olması küpenizi daha dikkat çekici bir hale getirir. Daha klasik bir tarzda bir görüntü elde etmek istiyorsanız uyumlu renklerde küpeler kullanabilirsiniz orta boylarda sade bir küpe ile veya küçük taşlı bir küpe ile istediğimiz görüntüyü elde edebiliriz. Detaylı karışık renklerdeki elbiselerle daha sade küpe kullanabildiğiniz gibi sade elbiselerimizde gösterişli küpelerimizi kullanabiliriz.

Spor kıyafetlerimize uygun moda takı modelleri nelerdir?

Eğer modayı yakından takip ediyorsanız, sizlere çok güzel takılardan oluşan bir galeri hazırladık. Gündelik kombinleriniz bol yakası kapalı gömleklerden oluşuyorsa gömlek yakalarınızın altına büyük taşlardan yapılmış yaka kolyelerden yada tasma kolyelerden kullanabilirsiniz. Bunlar hem gömleklerinize renk katacak hemde stilinizi yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Eğer kolye kullanmak istenmiyorsanız örme bileklikler yada taşlı boncuklu bileklikler kullanabilirsiniz. Gömlek giymeyi seven bir bayansanız ama yakasını kapalı tutmaktan hoşlanmıyorsanız iri zincir kolyeleri yada uzun kolyeleri kullanabilirsiniz. Özellikle sarı metal kolyeler hiç bir zaman popülerliğini yitirmeyecektir, boynunuzun ve bileklerinizin boş kalmasını istiyorsanız tercihini küpeden yana yapabilirsiniz. Özellikle büyük ve renkli taşlı küpeler hem gündüz hemde gece kullanıma uygundur. Pöpüler yüzük modellerinden bahsedecek olursak, metal yüzükler yine başı çekiyor özellikle çiftli yüzükleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yada aynı model yüzükleri parmaklarınıza sırası ile takarak tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kullandığınız aksesuarlarla sade bir görünüm isterseniz metal renkleri tercih edebilirsiniz eğer daha renkli bir görünüm elde etmek isterseniz de renkli büyük patlayan takıları tavsiye ederiz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.