KadincaSayfa.Com

Şık Ayakkabı Çanta Kombinleri

Şık Ayakkabı Çanta Kombinleri

Ayakkabı ve çanta seçimleri eskiden aynı renk hatta takım halinde alınarak kıyafetlerle kombin edilirdi. Oysa ki günümüzde aynı renk ve aynı model çanta giymek çok basit ve kolaya kaçmış bir seçim olarak değerlendirilmektedir. Yani farklı desenler ve farklı renkleri bir arada kombin edebilmek bazen de kontrast ( zıt) seçimler ile stil bir görünüm sağlayarak ayakkabı ve çanta kombini seçmek. Aslına bakarsanız bir tasarımcı olarak takım elbise ve takım ayakkabı çanta bana her zaman kolaya kaçılmış ve tarzı ve belli bir stil sahibi olamayanların seçimi olarak geliyor. Fakat günlük kombin seçimlerinin dışında bazı abiye modellerinde takım aynı tarz ve renk seçimler kimi zaman doğru bir seçim olabiliyor. Ayakkabı ve çanta seçimleri için size önerilerimi özetleme gerekirse birincisi ayını desen ve aynı renk ayakkabı ve çanta seçimini unutun. İkinci olarak seçmiş olduğunuz kıyafetinizi rengi ile aynı renk çanta ve ayakkabı kombin seçimini minimuma indirin. Üçüncü ve en önemli önerim ayakkabı ve kıyafetinizde tonsürton yani renk geçişleri uygulayın. Çünkü son yıllarda bu tarz renk seçimleri oldukça popüler.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

 

Ayakkabı ve çanta kombini için uygun bir bütçeye sahip ise olabildiğince özgürsünüz; fakat askeri ücretin oldukça düşük olduğu ülkemizde çanta ve ayakkabı alım gücü oldukça az. Eskiden beklide bayramlarda ve özel günlerde alınan çantalar günümüzde sadece düğün ve nişanda alınan bir lüks haline geldi. Hal böyle olunca iyi bir çanta seçimi ve ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Uygun fiyatlara alacağınız çok amaçlı doğru bir çanta sayesinde uzun yıllar bir çok kıyafet ile kombin edebileceğiniz bir seçim yapmış olursunuz. Örneğin siyah renk bir portföy çanta modeli ile hem günlük hem özel günler hem de davetlerde rahatça kullanabileceğiniz bir çanta modeline sahip olursunuz. Ayrıca şık ve doğru bir portföy çantayı zincirli ve zincirsiz kullanabildiğiniz için değişimli olarak da ayakkabılarla kombin edebilirsiniz. Son olarak ufak taş işlemeleri ile portföy çantaları olabildiğinden çok daha farklı bir dizayna çevirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.