KadincaSayfa.Com

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Yıldızları, Kırmızı Halıda Yürüdü

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Yıldızları, Kırmızı Halıda Yürüdü

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yıldızları İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe, katıldıkları törene damga vurdu.

Reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisinin yıldızları İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe katıldıkları törende kırmızı halıda yürüyerek objektiflere poz verdi.

OBJEKTİFLERE POZ VERDİ
Sen anlat Karadeniz Dizisinde Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe katıldıkları törende kırmızı halıda yürüdü. Objektiflere poz vermeyi de ihmal etmeyen ikili hayranlarını kendilerine hayran bıraktı.

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?
Aslen Ankaralı olan İrem Helvacıoğlu 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Uzun yıllar Almanya’da kaldı. İrem Helvacıoğlu, oyunculuğa ve tiyatroya olan ilgisi sayesinde Türkiye’ye dönüşünün ardından Müjdat Gezen Sanar Merkezinde Konservatuar eğitimi almıştır. Eğitimi tamamlamasının ardından oyunculuğa ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi aslı dizi ile atmıştır. Buradaki performansından dolayı oldukça beğenilen güzel oyuncu ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol aldı. Helvacıoğlu, 2016 yılında No: 309 dizisinde Pelin Su karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

İrem Helvacıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz de Nefes karakterini canlandırıyor. Nefes, 24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış, acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın rolünü canlandırmaktadır.

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?
Ulaş Tuna Astepe, 1 Ocak 1988 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. 1999 yılında yaşanan acı deprem felaketine şahit olmuş olan Ulaş Tuna Astepe bu olaydan 1-2 sene sonra babasını kaybetti. Bu olayın üzerine İstanbul’a yerleşti. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamlamış, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Devlet Konservatuarında Tiyatro Bölümünden mezun olarak tamamladı.

Ulaş Tuna Astepe, oyunculuk kariyerine ilk adımı 2012 yılında yayınlanan Karadayı adlı dizi ile attı. Bu dizide Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Koreli ile birlikte rol alarak Orhan Kara karakterini canlandırdı. Başarılı performansı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Astepe, ikinci dizi için teklifler almaya başladı. Astepe’nin ikinci iddialı dizisi Ay Yapım imzalı, Analar ve Anneler dizisi oldu. Oyunculuk alanında hızla ilerleyen oyuncu, bir çok dizi, film, tiyatro ve kısa film kadrosunda izleyici ile buluştu.

Ulaş Tuna Astepe en son Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya adlı dizide başrol karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin final yapmasının ardından ekranlara ara veren Astepe, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz, Tahir karakteri ile izleyici ile buluşuyor. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe, dün akşam yayınlanan ilk bölümde izleyicinin beğenisini kazandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.