KadincaSayfa.Com

Sakallı İp İle El İşi Klozet Takımı Modelleri

Sakallı İp İle El İşi Klozet Takımı Modelleri

El işi kategorimize banyo dekorasyonu önerileri ile devam ediyoruz sevgili kadincasayfa.com takipçileri. Genellikle salon ve oturma odalarını süsleyen il işi ürünleri bugün banyo dekorasyonunu renklendirecek. Modern ama sıradan banyo paspas modellerinizden sıkıldıysanız banyonuzu el işi göz nuru sakallı banyo paspas tasarımı ile hem dekoratif hemde etkileyici bir görünüme kavuşturmak mümkün. Eğer örgü ve danteller ilginizi çekiyorsanız galeri görsellerini dikkatli inceleyerek modelleri rahatça uygulayabilirsiniz. Şimdi sizler için özenle hazırladığım galerimin en şık banyo paspas modellerini inceleyelim ve sakallı ip ile ne kadar da farklı ürünler tasarlanmış yorumlayalım.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz.

İlk sakalı ip banyo paspas modeli seçimim, benimde favorim olan ayak izi desenli pembe beyaz renk paspas modeli. Banyonuzda hem dekoratif hemde esprili bir seçim yapmak istiyorsanız mutlaka bu paspas modelini deneyin derim. İki numaralı görselde ise üçlü banyo paspası tercih etmeyen takipçilerim için seçmiş olduğum geniş banyo yolluk modeli. Üç numarada yer alan ipli paspas modeli ise kelebek motifleri eklenmiş beyaz renk üçlü paspas modeli. Eğer kelebek konseptli bir banyonunuz var ise bu tarz bir ipli paspas örebilirsiniz. İlk üç banyo paspas modelini yorumladıktan sonra geldik dört numaralı paspas görseline, bordo ip ile örülmüş banyo paspasını çiçek desenleri ile dizayn ederek banyonuzda bahar havası yaratmak mümkün. Galerim de yer alan ipli paspas modellerini arasında ki favori seçimime gelecek olursak uğur böcekli paspas örgü modelini söyleyebilirim. Evet sevgili bayanlar gerek iç mekanları gerekse dış mekanları yüksek bütçeler harcayarak dizayn etmek yerine sakallı ip modelleri gibi el emeği ürünler ile en ucuza mal etmek mümkün. Sitemizde kimi zaman hem ünlü markaların en özel ev tekstil ürünlerine yer verirken kimi zamanda sizlerden gelen yoğun istek üzerine az maliyetli el işlerine de yer veriyoruz. Son olarak editörlerimizden istediğiniz el işi ürünleri mesaj atarak bildirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.