KadincaSayfa.Com

Rengarenk Saçlarıyla Çılgın Gelinler

Rengarenk Saçlarıyla Çılgın Gelinler

Rengarenk saç modelleri son yıllarda özellikle genç kızların trendleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Otuz yaşın üstünde bu tarz renkli saçları tercih etmek biraz yürek istese de çılgınlık sınır tanımıyor hanımlar. Peki günlük hayatta görmeye alıştığımız rengarenk saç boyası seçimlerini bir gelin adayınında tercih edebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Şahsen ben hayatımın en özel günününde bu kadar marjinal bir seçimi asla yapamam gibi geliyor. Fakat şunu söylemeliyim ki düğün gününde bu tarz bir saç boyası seçimi oldukça marjinal ne dersiniz hanımlar? Gerçi günlük hayatta seçmiş olduğumuz kıyafetler ile renkli saçımızı kombin etmek oldukça zor olsa da bembeyaz bir gelinlikle renkli bir saç oldukça farklı ve zarif bir görünüm de sağlamaktadır. Galerim de sizin için renkli gelin saçı modelleri görsellerini hazırlarken renkli saçlı gelinler hakkında olumsuz fikrimde bir değişim oldu diyebilirim. Özellikle de neon renklerde ki saçlar ufak kontrastlar ile büyüleyici bir görsellik oluşturmuş. Dilerseniz sizler için seçmiş olduğum sıra dışı gelinlerin çılgın saç renklerini birlikte inceleyerek yorumlayalım.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

İlk gelin görseli de sade güpür bir gelinlik içinde adeta pembe pamuk şekerini andıran oldukça iddialı bir gelin saç rengi görmekteyiz. Şahsen dağınık saç modeli yerine klasik topuz çok daha zarif bir görünüm sağlayabilir. İki numarada yer alan gelinimiz kır düğününde adeta gökkuşağını saçlarına taşıyan muhteşem bir gelin. Aynı zamanda benimde favori saç renklerim arasında. Üç numara ise gerek gelinliği gerekse saç rengi ile marjinal gelinlerimizden biri diyebilirim. Evet sevgili hanımlar geldik çılgın gelinlerimizin en çılgın adayı olan dört numaraya.Şimdiye kadar değil saç modelinde kıyafetlerde bile bu kadar parlak bir mavi görmediğim için bu adayı seçiminden dolayı tebrik edebilirim. Düğün günü toz pembe bir hayal ise toz pembe hayallerini saçlarına yansıtan beş numara ise oldukça iddialı ne dersiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.