KadincaSayfa.Com

Özel Tasarım Yastık Modelleri

Özel Tasarım  Yastık Modelleri

İç mekan dekorasyonunda özellikle de salon dekorasyonunda oldukça fazla kullanılan aksesuar seçimi dekoratif yastık modelleri ile iç mekanlar için harika görseller sunmaya devam ediyoruz. Genellikle salon dekorasyonu için tercih edilen dekoratif yastıklar günümüzde yatak odası çocuk odası hata hatta mutfak köşe koltukları içinde tercih edilmektedir. Köşe koltuk takımı demişken sitemizde sizler için mutfak kategorimiz de yer alan köşe mutfak koltuk takımlarını mutlaka inceleyin derim. Köşe koltuk modellerinden gelelim bugün ki konumuz olan dekoratif yastıklara. Yeni sezonda yastıklar rengarenk ffile adeta gök kuşağını andırıyor. Renklerin kontrast görünümü iç mekanda ki farklılığı destekleyebilir. İç mekanda yastık seçiminde kontrast seçimlere örnek vermem gerekirse mor bir koltuk döşemesi ile sarı veya yeşil bir yastık rengi tercihi iç mekanda capcanlı bir hava yaratacaktır. Galerimizde sizler için hazırladığım görseller arasında yer alan modellerin bir kısmını yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Bir kaç modeli ise el işi konusunda hamarat olan takipçilerimiz zorlanmadan uygulayabilir diye düşünüyorum ne dersiniz? Özellikle de peçvörü andıran yastık tasarımlarının yapımı oldukça basit.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Sizin için seçtiğim dekoratif yastık tasarımlarını dilerseniz beraberce inceleyelim. İlk yastık tasarımı seçimi, evde kolayca uygulayabileceğiniz yuvarlak fırfırlı astık modeli. İkinci yatık modelleri pembe koltuk takımı ile seçilebilecek en doğru renk ne dersiniz? Üçüncü yastık tasarımı krem rengi için tercih edilmiş mor ve mavi tonlarda oldukça şık ve dekoratif iki farklı yastık seçimi. Dört numaralı görselde ise bebek odasına özel renkli baykuş motifli şirin yastıklar olup gerek çocuk odasında gerekse yeni doğan bebek odasına tercih edilebilir. Beşinci görselde ise berjer tasarımı için tercih edebileceğiniz dört farklı yastık tasarımı. Galerimizde sadece satın alabileceğiniz yastık tasarımları değil el işi yastık tasarımları da mevcut. Örneğin düz bir yastık üstüne uygulanmış renkli veya düz düğme süslemesi yapılabilecek en basit süsleme diye düşünüyorum. Bu tarz bir süseleme örneği galerim de mevcut dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica