KadincaSayfa.Com

Mudo Concept Yatak ve Şifonyer Modelleri

Mudo Concept Yatak ve Şifonyer Modelleri

Merhaba bugün ki konumuz Yatak odalarımızın vaz geçilmez ikilisi yatak ve şifonyer. Öncelikle yatak odamızın havasını değiştirmekle başlamalıyız işe. Sonbaharı geride bıraktık kış aylarına girmiş olmaktayız, dolayısı ile yatak odası dekorasyonumuza daha sıcak bir atmosfer kazandırmak isteriz. Bunun için yatak odanıza pastel renklerle dokunuşlar yapmalısınız örneğin bir yastık, pike veya nevresim takımının mutlaka pastel renklere hakim olmasını sağlayınız. Böylece sakin ve rahat bir ortam yaratabilirsiniz yatak odasında. Biz kadınlar şanslıyız eskiden mobilyaların renk seçenekleri çok azdı ama artık renk katalogların da daha renk çeşitliliği fazla. Alacağınız şifonyerin rengi pastel tonlarda olabilir, ve bu odanıza kişilik kazandıracaktır. Hatta renk konusunda açık ve koyulu tonlarıyla gri bir palet oluşturmak huzurlu bir liman elde etmemizi sağlayacaktır. Size önereceğimiz diğer renk önerisi kahverengi, örneğin toprak tonlarıyla, çikolata tonları ve açık bej renkler, dayanılmaz şıklık katacağı gibi adeta ağaçların kokusunu almış gibi hissedeceksiniz. Mudo Concept yatak odalarını da süslüyor. Farklı işlemeli desenli şifonyer ve yatak  modelleri vazgeçilmezlerimiz arasında. Farklı stille dizayn edilen yatak odası ve şifonyer modelleri yatak odalarına değer katacak nitelikte. Şifonyerlerin önemi tartışılmaz çeki ve düzeni onlarla sağarsınız bunun dışında yapabileceğiniz konulara değinmek gerekirse. Diyelim ki dolabınız ve şifonyeriniz tıka basa dolu, siz pratik farklı çözümler arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz. İşte size pratik çözümler, eğer mekanımızı bozmayacaksa geniş kapımızın hemen üzerine en azından bavulları koymak için geniş bir raf sistemi yapabilirsiniz. Veya yatağımızın bulunduğu bölgeyi şöyle bir düşünün yatağımız yerden 40 cm yüksekte olsa ne fark eder? Hatta daha da gösterişli de olmaz mı? O zaman şöyle bir çözüm getireceğiz size, yatağımızın bulunduğu bölümü duvardan duvara aynı bir sahne platformu gibi yerden 40 cm kadar yükseltelim ve üzerine hali kaplayalım. Ön tarafta o yatagın dip tarafına kadar olacak geniş bir çekmece yaparak değerlendirelim.
Bugün sizlere araştırmalarım sırasında çok keyif aldığım modelleri sunuyorum. Farklı yatak ve şifonyer modelleriyle galerimizde sizlerleyiz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.