KadincaSayfa.Com

Modern Yemek Masası Tasarımları

Modern Yemek Masası Tasarımları

İlk olarak Roma dönemine dayanan masalar Yunanlıların yemek kültürüne olan düşkünlüğünden olacak ki Romalılardan sonra yemek masası şeklini almıştır. Şimdi, ise sadece yemek ihtiyacınızdan çok ev dekorasyonunda görsel bir şölen oluşturan haddinden fazla lüks yemek masası modelleri evleri süslüyor.Bir zamanların o sıkıcı, abartılı, devasa büyüklük de klasik yemek odaları günümüzde neredeyse yok gibi. Neredeyse son on yıldır gerek ekonomik şartlar gerekse mimari yapılar nedeni ile küçük mekanlara sıkıştırılan yemek masaları hem ortamı küçük göstermekte hem kötü bir görünüme neden olmaktadır. İşte bu sebeplerden dolayı ki seçmiş olduğumuz yemek masaları görsel olarak şık bir görünümün yanında hem kullanışlı hem de fonksiyonel olmalıdır diye düşünüyorum.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Mekanda hem rahat alan oluşturmak hem de kullanışlı bir seçim olacağını düşündüğüm birkaç yemek masasına galerimde yer verdim. Ayrıca galerimizde klasik görünümlü varaklı ve oymalı yemek masası modellerinden tutunda modern görünümlü oldukça dekoratif tarz yemek masası modellerine kadar özel birçok tasarım mevcut. Ve sadece salon ve oturma odası dekorasyonu için değil, mutfak ve teraslar içinde seçmiş olduğum yemek masa modellerine de bir göz gezdirin derim. Yemek masası modelleri arasında her biri renkli kumaş ile kaplanmış sandalye tasarımları da galerimize dikkat çeken tasarımlar arasında ilk sırlarda gelmektedir. Yerli markaların yanında zebrano  gibi ünlü yabancı  markların yemek masalarını da görsellerin arasında yerini aldı.Son olarak yemek masası almadan önce iyi bir araştırma ve en uygun bütçeyi bulmanızı öneririm.  Evet sevgili dekorasyon tutkunları gerek iç mekan dekorasyonunda  gerekse dış mekan dekorasyonunda  hem farklı hem de dekoratif hatta yer yer çılgın tasarımlarda sizlerle buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.