KadincaSayfa.Com

Modern ve Dekoratif Mutfak Aksesuarları

Modern ve Dekoratif Mutfak Aksesuarları

Mutfak stillerinin farklılaştığı günümüz mutfak dekorasyonunda aksesuarlarda farklılaşıyor. Modern mutfak aksesuarları ile donatılan bir mutfak işlevselliğini ve estetikliğini arttırıyor. Mutfak dekorasyonunuzu tamamlanmasını sağlayan en etkili ögedir mutfak aksesuarları. Artık seçenek olarak ta hem eğlenceli hem de fonksiyonel mutfak aksesuarları bulmamız daha kolay, bu tip aksesuarları tercih ettiğimiz zaman mutfagımızın havası değişmektedir. Zamanımızın coğu mutfakta geçtiğini düşünürsek bu zamanı daha keyifli hale getirecektir. Neler yoktur ki bu aksesuarların içinde, Retro tarza sahip olan dekoratif saklama kutularından tutunda. Çok farklı çöp kutularına, slikon bardak kapaklarına, çok cici çay saklama ve kahve saklama kapları mutfak dekorasyonuna ayrı bir hava katmakta ve stilinizi yansıtmanıza yardımcı olabilmektedir.
Farklı ve modern mutfak aksesuarları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bugün sizler için modern ve farklı mutfak aksesuarları sunuyorum. Mutfaklarınızın görselliğini artıracak modern mutfak aksesuarları için, sizleri galerimize davet ediyorum. Farklı meyvelik modeli mutfaklarınıza farklı bir tat kazandıracaktır.

Mutfağımızda çok fonksiyonlu eşyalardan nasıl yararlanabiliriz?

Mutfakta her noktayı değerlendirmeliyiz, örneğin size kolaylık sağlayacak olan aksesuarlardan bir tanesi de tel sepetler diyebiliriz. Örneğin kiler, buzdolabı yanına konulan genelde aşağıdan yukarıya doğru koyduğumuz büyük geniş kilerleri şöyle bir düşünün onlar olmasa acaba o kadar baharatı, un gibi ihtiyaçlarımızı nereye koyarız. Bir ufak parantez, yine ufak bir buzdolabını bu dolabın içine de koyabilirsiniz. Bununla beraber o tel sepetleri aslında kullandığınız o köşe L biçiminde mutfak köşesinde hani yuvarlak köşe dönen sepetler vardır mutlaka biliyorsunuzdur onlardan da kullanabilirsiniz. Ama bence tel sepetleri mümkün olduğunca tel değilde kapalı sepet olarak hayal edin. Çünkü içinden bir şey düştüğü zaman hemen en altlara düşüyor ve kullanamıyorsunuz. Dolapların çekmecelerini açtığınız da belli bir yere kadar o çekmeceleri açıp devamında o çekmeceleri kullanamıyorsunuz. Hemen imalatçımıza veya mutfakcınıza diyeceksiniz ki bana tam açılır ray sistemli bir çekmeçe yapacaksınız. Gelelim dolap kapaklarının menteşelerine devamlı açıp kapadığınız o menteşe sistemi de çok önemli çünkü tüm bu mekenizmalar size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Dolap kapaklarında kuvvetli menteşe koydurdunuz ama bir bakıyorsunuz ki bam diye kapak kapanıyor. Ama unutmayın hemen onun alt tarafına ve üst tarafına ses kesici ses stopeli koydurun. Bununla beraber çekmecelerimizi de ittiğimiz zaman bam diye kapanmasın diye aynı ses kesici stopeli koyabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Alt Kategoriler:

Etiketler:

Yorumlar
  1. mualla nergizli dedi ki:

    böyle güzel güzel sunuyorsunuz bu malzemeleri ama nasıl nerden alıcaz o yok..

Yandex.Metrica