KadincaSayfa.Com

Merdiven Altı Tasarım Fikirleri

Merdiven Altı Tasarım Fikirleri

Merhaba bugün merdiven altlarını nasıl değerlendiririz konusuna değineceğiz, hepimizin bildiği gibi merdiven altları çoğu zaman gözden kaçan ölü alanlardır bizim gözümüzde. Ama aslında öyle gibi gözükse de esasında büyük potansiyele sahiptirler bu alanlar. Ve iyi değerlendirilirse oldukça kullanışlı alanlar ortaya çıkabilir. Çoğu evlerde ve çoğu zaman merdiven altları depo gibi kullanılır, atmaya kıyamadığımız ve ama kullanılmayan eski eşyalarımızı sakladığımız ardiye niteliğinde depolama yerleridir ki ve acıkcası çok fazla önemsenmezler bu alanlar.
Ama doğru yapılan bir planlama ile ki galerimizde örneklerini göreceksiniz muhteşem tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer eliniz bu tip işlere yatkınsa kendiniz bile yapabilirsiniz bu tip depolama alanını. Eğer elinizden bu tip işler geliyorsa yapacağınız tek şey öncelikle fikir edinebilmek için çeşitli sitelerin dekorasyon kategorisinden çeşitli merdiven altı depolama alanlarını inceleyip, evinizin dekorasyonu ile bütünleştirerek farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta bu alanı mini bir ofis, portmanto, mini mutfak, okuma köşeleri gibi çekmeceli veya kapaklı depolama alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Birde evinizin rengine göre masif ahşap ve hazır Lam malzemelerinden kullanarak çok kullanışlı evinizin dekorasyonunla bütünleşen alanlar oluşturabilirsiniz.
Merdiven altı tasarımları her zamana ilgimi çekmiştir. Çünkü, ev dekorasyonunda küçük alanlara dekoratif çözümler getirmeden en çok zevk aldığım dizaynlar arasında merdiven altı tasarımları  geliyor. .. Sadece görsellik değil kullanımda pratiklik oluşturmak ilk şart. İşte, bunun için en iyi fırsat merdiven boşluklarıdır. Doğru bir mobilya seçimi ile hem görsel bir şıklık hem de kullanışlı alanlar tasarlamak mümkün.  Nasıl mı? Aşağıda sizler için hazırladığımız çok güzel bir galeri var, bu galeride merdiven altı çözümü ve dekorasyon fikirlerine göz atıp kendi evinize hangi tasarım uyar onu bulup sonra marangozunuzla irtibata geçebilirsiniz. En doğrusu size verdiğimiz dekorasyon fikirlerinden ilham alarak kendi merdiven altı modelinizi oluşturmanızdır.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.