KadincaSayfa.Com

Klasik Tarz Salon Mobilya Tasarımları

Klasik Tarz Salon Mobilya Tasarımları

Dekorasyonda klasik tarz nedir?

Dekorasyonda klasik tarz seviyorsanız bir dizaynerin elinden çıkmış bir mobilyadan veya çok mükemmel bir işçilikle yapılmış bir mobilyadan çok hoşlanıyorsunuz demektir. Bu tarzı bu mobilyalarla bu tarzınızı yaşatabilirsiniz. Veya bir renk dokusu ile de yaşatabilirsiniz bunu klasik tarzın en önemli renkleri kemik rengi, krem rengi, bej renklerle naturel renklerdir. Örneğin kullandığınız bir sehpa da deri kapitone bir tarzı kullanarak klasik bir tarz bir sehpa elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda klasik tarzı aksesuar olarak camlar, pırıltılar da çok kullanılmaktadır ışıltılı bir avizede olduğu gibi, yada bir perde oluşturacaksınız örneğin burada tafta bir kumaştan formlarla, formlar kullanarak klasik perdeye ulaşmış olursunuz. Klasik bir tarzda bir konsol çok iyi bir örnektir klasik tarz dekorasyon için, burada çok kaliteli bir malzeme kullanılmıştır, işçilik çok mükemmeldir metallerle birleştirilmiştir bu evinizde salonunuzda mesela iki odayı birbirinden ayırmak için veya aksesuarlarınızı bu şekilde sergilemek için çok uygun bir obje olarak kullanılabilirsiniz. Aynı zamanda salonunuzda parlak renkli eşyalarınızı metal objelerle, aksesuarlarla veya bir çerçeve ile de bütünleştirip klasik bir tarz köşe yaratabilirsiniz.

Bugün sizlerle iç mekanlarda  özellikle salon dekorasyonunda  klasik mobilya  tutkunları için muhteşem bir galeri hazırladık. Evinizi dizayn ederken,  klasik tarza  uygun mobilya seçimleri ile bu tarzı yansıtan mekanlara yaratabilirsiniz.  Size önerim klasik mekanlarda doğru seçimler yapmanız ve bu tarzın inceliklerini iyice araştırmanızdır. Sitemizde sizlerle klasik tarz ev dekoru ile bilgileri paylaşmıştık .

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.