KadincaSayfa.Com

Kaş Kalınlaştırmak İçin Neler Yapılabilir

Kaş Kalınlaştırmak İçin Neler Yapılabilir

Kaş Kalınlaştırmak İçin Neler Yapılabilir

Kaş kalınlaştırma

Bugün sizlere kaş kalınlaştırmanın yöntemlerinden bahsedeceğiz, öncelikle kaşınızın hangi sebepten dolayı inceldiği veya bir dökülme var ise bunun sebeplerini bulmamız gerekir. Alınmaya bağlı bir incelme söz konusu ise belli bir süre kaşlarımızı aldırmamız gerekiyor. Daha sonrasında tekrar konusunda uzman bir kişi tarafından kaşlarınıza hangi yöntem ile hangi şekille, kalın düz bir kaş mı veya kavisli bir kaş mı şeklinde yüz ifademize bakarak birlikte karar verilir. Eğer doğuştan veya hamilelik sebeplerinden ötürü dökülme var ise bunun tedavi süreçlerine gidilir. Bu nasıl olabilir? Doğal bitkisel ürünlerle yapılabilir veya kalıcı makyajla kaşlarımızı kalınlaştırabiliriz.

Kaşlarınızı kalınlaştırmak için hangi tür bitkisel yöntemler kullanabiliriz

Kalın kaş şekli kimlere yakışır.

Kalın kaş, kalp yüz, kare yüz, geniş alınlı kişiler için uygun bir kaş şekli. Kaşlarımızın kalınlığının şeklini belirlemek için, öncelikle uzman bir kişiye danışma ve birlikte karar vermeliyiz. Kaşlarınız eğer çok ince ise kalıcı makyaj yöntemi ile destekleyerek kalınlaştırabiliriz, bunun için yine uzman bir kişiye danışarak yüz şeklimizi baz alarak demo çizmemiz gerekli, demo yapmamızın nedeni kalıcı makyajın uzun süre yüzümüzde kalacak olması ve hataya yer olmaması. Bunun için mutlaka ve mutlaka uzman bir kişi tarafından demo yaptırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle kalın kaş modeli tüm yüz şekillerine uygun olmakla birlikte, kavisli mi düz mü kullanacağımıza karar vermemiz gerekmektedir.

Kalın kaş şekli kimlere yakışır.

Kaş kalınlaştırmanın püf noktaları nelerdir?

Kaş kalınlaştırmanın püf noktalarından bahsedecek olursak eğer, hangi sebepten ötürü, kaşlarınızın incelmesi veya dökülmesine bağlı olarak yöntemler araştırmalıyız. Bunun uzman kişilerle ortak kararlar almalıyız. Kaşlarda hastalık kökenli veya hamilelik sürecinde oluşan bir dökülme söz konusu ise bu durumun tedavi edilmesi gerekmektedir. Kalıcı makyaj yakmak için yüzü tipimize, saç rengimize ve günlük yaptığımız makyaj baz alınarak yapılması gerekli. Çünkü bu uygulama uzun süre cildimizde kalacağı için öncesinde demo yapılması gerekli.

Kaş kalınlaştırmanın püf noktaları nelerdir

Kaşlarınızı kalınlaştırmak için hangi tür bitkisel yöntemler kullanabiliriz?

Kaşlarınızı kalınlaştırmak için, en etkili ve eski bitkisel yöntem sarımsaktır. Sarımsağı elimizde ikiye kırarak, her iki kaşa da 1- 1,5 ay kaşa sürerek zor ve zahmetli bir süreç olduğu için sabır gerektiriyor. Eğer ben sarımsak kullanamak istemiyorum diyorsanız, hint yağı, badem yağı veya ceviz yağı kullanabilirsiniz kalınlaştırmak için yine belli bir süre kaşımızı almamız gerekli. Yine uzman kişilerce karar verip kaş şeklinizi verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.