KadincaSayfa.Com

Kadife Koltuk Modelleri

Özellikle avangart dekorasyon tarzında oldukça fazla kullanılan kadife kumaşlar klasik tarz iç mekan mobilya seçimleri içinde oldukça fazla tercih edilir. Bugün bu iki tarz için neredeyse tek seçim olan kadife koltuk döşemeleri ile dizayn edilmiş harika koltuk tasarımları ile sizlerleyiz sevgili kadınca takipçileri. Eğer modern ve minimal tarzın dışında kalan klasik ve avangart iç mekan mobilya dekorasyonu tercihiniz ise oldukça faydalanabileceğiniz kadife kumaş kaplama çok şık koltuk modellerini bir araya getirdim. Genellikle koyu renk kumaşları tercih etsem de kadife kumaş kaplama açık renk renkli ve cıvıl cıvıl kumaş seçenekleri de galerim de yer almaktadır. Özellikle mor kumaş kaplama kadife koltuk takımları salon dekorasyonunda oldukça stil bir görünüm sağlamaktadır. Ve galerimizde yer alan pembe josefin koltuk modeli canlı renkler seven takipçilerim için hem çok şık hemde tarz bir seçim olabilir ne dersiniz?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Evet sevgili kadınca takipçileri iç mekan dekorasyonunda özellikle salonlarda kadifenin verdiği asaleti ve şıklığı mobilyalarınız da sergilemek ve avangart tarzı salonunuzda yansıtmak istiyorsanız muhteşem görselleri inceleyin derim.Örneğin ilk kadife koltuk modeli köşe koltuk seven bayanlar için gerek oturma odasında gerekse salonda kullanabileceğiniz bir model. İkinci kadife kumaş kaplama mobilya seçim ise klasik tarzı yansıtan bol işçilikli şık bir tasarım. Üçüncü görselde yer alan salon mobilya tasarımı ise beyaz ve morun muhteşem uyumu ile salon dekorasyonunda klasik bir hava oluşturabilecek bir model. Dördüncü kadife kumaş kaplama mobilya modeli ise hem modern hemde avangart tarz için tercih edilebilecek harika bir model olduğu için benim favori seçimlerimden biri. Özellikle bu görselde yer alan ortaya yerleştirilmiş dikdörtgen puf modeli iç mekanda harika bir görsellik katmış sizce? Evet sevgili dekorasyon tutkunları mekanda stil bir görünüm için sizlere önerdiğim kadife kumaş kaplama mobilya seçeneklerinden umarım faydalanabilirsiniz. En özel kumaş önerilerinde tekrar buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.