KadincaSayfa.Com

Çok Güzel Oturma Grubu Tasarımları

Çok Güzel Oturma Grubu Tasarımları

Merhaba çok güzel oturma grubu modelleri ile sizlerleyiz. Trend renk ve desenlerden oluşan bu modelleri çok beğeneceğiniz umuyoruz. Aldığımız mobilyaları evimize getirdikten sonra yerleştirmekte bir sanat aslında çoğumuzun evi doğru yerleştirilmediği için sergi salonu gibi adeta. Hiç kimse böyle bir görüntü ile yaşamak istemez ama evinizin boyutu bunu gerektirir coğu zaman. Vitrinde gördüğümüz bir ürünü büyük bir hevesle alıp eve geldikten sonra boyutunun evinize hiç uygun olmadığını gördükten sonra yaşadığımız hayal kırıklığı çok kötü bir duygudur. Bunu yaşamamak için önceden hesaplaşmanızı yapmanız gerekmektedir. Böylece sıkıntı yaşamayı en aza indirebiliriz, gerekirse elinizde metre ile oturma grubu almaya gidin, nahoş bir şey yaşamanızı engellersiniz böylece. Eşyanızı alıp geldiniz odaya da uygun aldığınız ürün ama salonunuz dar diyelim peki nasıl yerleştirirseniz evinizi geniş gösterirsiniz?
Salonumuzu geniş göstermek istiyorsak öncelikle acık renkleri tercih etmeliyiz. Mobilyalarda çok parçalı mobilyalar kullanmamaya özen göstermeliyiz. Yerde halı olarak kullanacaksak duvardan duvara halıyı kullanmak kesintisiz bir görüntü verdiği için daha gebiş bir mekan görüntüsü verecektir. Salon tiplerimiz kare L ve dikdörtgen olarak düşünürsek. Kare tiplemsinde genellikle koltukları duvar kebarına itmekte fayda var, zaten planlama da zaten metre kare ile ilgilidir ama küçük ölçekte bir salonu düşünerek planlama bu yönde bizi zorlayacaktır. L tipinde zaten salon kendiliğinden ayrılmıştır yemek bölümü ile oturma bölümü burada çok fazla zorluk çekmeyeceğiz. Dikdörtgen olan salonlarda ise burada ise kapı girişi çok önemlidir kapı girişi zaten uzun kenardan ise zaten yemek bölümü ve oturma bölümü kendiliğinden ayrılacaktır. Ama kısa kenardan kapı girişi yapıldı ise kolidorlaşma olacaktır, tabii en önemli dikkat edeceğimiz günümüzde televizyon bizim için önemli olduğu için önünden geçilmeyecek şekilde bir yerleştirme yapmak yemek bölümümü de mutfak bölümüne yakın kullanmak tercih edilmelidir.

Sitemizde dekorasyon markaları katagorimize  Jesse oturma grubu tasarımları ile devam ediyoruz. Markanın genel özelliklerinden biraz bahsedecek olursak, özellikle iç dekorasyonda modern ve sade görünüm arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle, köşe koltuk takımları ile iç dekorasyonda fonksiyonel ürünler sunana markanın birbirinden şık ve dekoratif mobilya modellerini görmeye hazırsanız galerimizi birlikte inceleyelim.
<

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.