KadincaSayfa.Com

İç Dekorasyon Örnekleri

İç Dekorasyon Örnekleri

Artık, gelişen teknoloji internet sayesinde ev dekorasyonunda farklı iç mekan modellerini inceleyerek evinizi dekore etmek çok daha kolay. En güzeli de mekanların renk uyumları, aksesuar seçimleri bunlar sizlere ışık tutabilecek örneklerdir. Aynı iç dekorasyonu uygulayamasanız da farklı mobilya ve aksesuarlar ile benzerini yaratamanız mümkün. Ne dersiniz?
Minimal tarz sadeliğin ve beyazın hakim olduğu salonların en belirgin özelliğidir. Tıpkı bu modelde olduğu gibi. Eviniz dekora ederken dikkat etmeniz gereken bazı hususları sizler için araştırdık, bakın ne sonuçlar çıkmış.

Evimizi dekore ederken nereden başlamalıyız?

Evimizi dekore ederken, öncelikle renk ve stil tarzımıza karar vermemiz lazım. Hangi tarza uygun dekora edeceksek o tarzı yaratmaya çalışmalıyız, daha sonra oluşturmak istediğimiz bir atmosfere göre tarzı belirleyeceğiz. Örneğin elimizde çok antika eşya varsa minimal bir tarzla bunu uyarlamak çok zor olacaktır. Dolayısı ile yalnış bir karar olacaktır minimal bir tarz benimsenmesi. Bu tarz belirlemede en kısa yol belirlemek için bir pano oluşturmamız gerekmektedir. Mesela bu panoya çok sevdiğimiz bir dokuyu, veya bir rengi yada bir aksesuar resmini iliştirebilirsiniz. Dolayısı ile bu size çok önemli bir kılavuz olacaktır bu dekorasyon işlerinizi yaparken. Bunun dışında zaman alacak ve mekanik ve elektrik girdiği bölümleri en başta karar verip bunların siparişini vermeniz gerekmektedir, aksi takdirde sizin belirlemiş olduğunuz bitiş tarihinde baya bir sıkıntılar yaşatabilir. Bunları önceden belirlememiş olmak, örneğin bunlar nedir? Bir banyo mobilyası bir mutfak mobilyasıdır bunları en önce düşünüp kararını vermek gerekmektedir. Aynı zamanda bir diğer püf noktada dekorasyonunuza başladığınız vakit artık kararlarınız kesinleşmiş olmalıdır. Burada gideceğiniz her hangi bir karar değişikliği sizi maddi manevi zarara uğratacaktır.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica