KadincaSayfa.Com

Gelin Adayları İçin Takı Tasarımları

Gelin Adayları İçin Takı Tasarımları

Gelin aksesuarları günümüzde çok daha şık seçeneklerin yer aldığı tasarımlarla adeta gelin adaylarını büyülüyor. Saç aksesuarından tutunda ayak aksesuarına kadar bir çok modelde üretilen sıra dışı gelin aksesuarları gelin modeliniz ile uyum sağladığı zaman ortaya çok şık bir görsellik sunuyor. Evet sevgili gelin adayları başta yüzlerce çeşit gelin aksesuarları arasında seçim yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz; fakat tarzınızı bulup gelinlik modelini seçtikten sonra aksesuar seçiminiz çok daha kolay olacaktır. Örneğin sırtı açık bir gelinlik modeli için galerimizde yer alan sırta kadar zincir ve üzeri inci döşemeli kolye seçeneği ile gelinliğinizi şık bir aksesuarla tamamlamanız mümkün. Yada yine galerimizde bulunan taşlarla süslü ve oldukça abartılı küpe seçimini boğazı kapalı bir gelinlik ile kombin edebilirsiniz. Galerimizde özelikle dekolte bölgesi için birbirinden şık ve gösterişli kolye modelleri mevcut. Eğer gelinlik modeliniz fazla abartılı ise daha sade bir kolye aynı şekilde gelinlik modeliniz sade ise daha abartılı bir kolye seçimi yapabilirsiniz. Böylece abartıyı ve sadeliği yerinde kullanarak modern bir duruş sağlanabilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Şimdi gelelim yeni sezonunun yani 2015 yılın en trend gelin aksesuar seçimlerine. Bu yıl özellikle saçlarda aksesuar seçimi oldukça fazla olacak. Eski zamanlarda ki nostaljik saç aksesuarları günümüz modern çizgileri ile çok daha feminen bir hava sağlayacak. Özellikle 2015 yılında sırt dekolteleri için kullanılan kolye ve kolye ucu modellerine bayıldım. Eğer sizde gelinlik modelinize farklı bir hava katmak istiyorsanız bu tarz bir aksesuar seçimi yapabilirsiniz. Galerimizde yer alan gelin adayları için seçtiğim takı tasarımları arasında ki ilk üç favori takı seçimime gelecek olursak. İlki eller için dizayn edilen ve son yıllarda moda olacağını düşündüğüm güpür el aksesuar tasarımı. İkinci favori aksesuar seçimim ise inciler ile dizayn edilmiş gelin başı taraklı toka modeli. Gelelim üç numaralı seçimi, sırt dekolteli gelinlikler için tercih edilen zincirli ucu inci aksesuarlı sırt kolye tasarımı benim beğendiğim takı tasarımları arasında üçüncü sırada bakalım sizin favoriniz hangi takı tasarımları hanımlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.