KadincaSayfa.Com

Duvar Askıların Dekorasyondaki Rolü

Duvar Askıların Dekorasyondaki Rolü

Duvar Askıların Dekorasyondaki Rolü

Merhaba değerli, takipçilerimiz, bu gün sizlerle dekorasyonda askıların önemini vurgulamak istiyoruz. Geçmişte askılıkların tasarımlarına çok önem verilmez, salt kullanılmak için tasarlanırdı. Ve çok göze batardı bu tasarımlar, hepimiz hatırlarız kapı arkalarında bulunurdu çoğunlukla, eve gerçekten hoş olmayan bir görüntü verirdi bu askılıklar. Şimdi ki tasarımlara bakınca gerçekten hayal gücümüzü zorlayan tasarımları görmek çok hoşumuza gidiyor. En azından benim çok hoşuma gidiyor, galerimizde sizler ,.,n hazırladığımız modelleri eminiz siz de görünce çok beğeneceksiniz.
Günlük hayatınızda yaşadığımız yoğun iş temposu ve trafik yoğunluğundan bir an önce kurtulmak kendimizi bir an önce eve atmak için elimizden geleni yapmaktayız. Eve girdiğimizde ise elimizde ne varsa hemen kurtulmak istemekteyiz. Üstümüzde ne varsa atıp kanepeye uzanıp rahatlamak kadar güzel bir keyf olamaz. Tam rahatlamışken geriye bakıp attıklarımızı toplamak kadar zor birşey yoktur.
Üstelik bu dağınıklığı ertelemek gibi birşey de olamaz. Her şey her yerde olduğunda evde iş yapmak bi yana dursun yürüyemezsiniz. İşte bu fikir tam burada devreye giriyor. Bütün dağıttığımız eşyalarımızı toplu durması için hemen evin girişine monte edeceğimiz kancalar yada modern askılar sayesinde derli toplu olucaksınız.
“O ne öyle, dükkan mı ev mi burası, kancalar hiç hoş görünmez” demeyin.Tasarım diye bir şey var değil mi? Sizin için seçtiğimiz tasarım harikası kancaları görünce, eminiz ki onları sadece antrenize, holünüze değil, evinizin her odasına seve seve koyabileceğinizi düşüneceksiniz.
İşte ev dekorasyonuz da askı ve kancaların önemi buradan ortaya çıkmaktadır.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.