KadincaSayfa.Com

Dondurma Bardağı Modelleri

Dondurma Bardağı Modelleri

Dondurma sever misiniz? Bu soruya eminim büyük bir çoğunluk evet diyecektir. Yaz aylarının vazgeçilmezi dondurmalar için bugün harika servis kaseleri ve bardakları hazırladım. Gerçi artık dondurmayı her zaman tüketebiliyoruz ama yazın tüketmenin tadı bambaşka oluyor tabi ki.. Misafirlerinizi ağırladığınız da onlara ikram edebileceğiniz tarzda şık tasarım dondurma kasesi cup veya şık bardaklar hazırladım sizlere galerimizde hoş sohbetlerinizde hoş ikram kaplarınız olsun diye…Sadece misafirlerinizi değil kendinizi de renkli neşeli dondurma kapları ile şımartabilirsiniz hanımlar.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak galerimize gidebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere ne kadar lezzetli yemekler ve tatlılar yapsak da sunumda en az lezzet kadar kaliteyi artırır. Güzel sunum ile servis edilen ve süslenen bir yiyecekle sade bir tabak da sunulan sunum asla bir olmaz. Görselliğe verdiğiniz önem misafirinize verdiğiniz önemi yansıtır. İşte bugün sade bir kasede dondurma sunmak yerine iştah açıcı servis kaselerinde dondurmaların muhteşem görünümüne şahit olacaksınız hanımlar. Özellikle galerimizde yer alan külah şeklindeki dondurma kabı gerek kullanım açısından gerekse sıra dışı tasarımı ile benim favori dondurma servis seçimlerim arasında gelmektedir. Ayrıca renkli ve gök kuşağını andıran dondurma kaseleri sofralarınızda şık ve dekoratif bir görünüm sağlayabilir. Ayrıca renkli kaselerde renkli dondurma çeşitleri ile çocuklarınıza da şirin sunumlar hazırlayarak onları ödüllendirebilirsiniz. Evet sevgili hanımlar aksesuar etkisinde renkli yeni sezonun modern ve sıra dışı harika dondurma servis kaseleri ile sizlerle hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica