KadincaSayfa.Com

Dekoratif Kapı Paspas Modelilleri

Dekoratif Kapı Paspas Modelilleri

Ev dekorasyon tarzınızı daha kapı önüne koyduğumuz paspaslar dan başlarız. Kapı önlerinin görünümüne önem veren bir millet var mı? Canım ülkemden başka:)) Ama büyük şehirler ne yazık ki bunların dışında kalıyor. Neden derseniz? Hiç unutmam büyük şehirde doğup büyümeme rağmen memleketime gittiğim ve o zaman çok şaşırdım. Sabah altı ve bütün bayanlar kapı önlerini temizliyor yıkıyor.” Ne oluyor dedim bayram mı geldi?” :)) Sonradan öğrendim her gün yapılan rutin bir iş.. Peki biz ne yapıyoruz? Sadece dekoratif ve şık paspas modellerini kapımıza seriyoruz hepsi bu, büyük şehirlerin küçük zevkleri :))) Şakayı bırakıp paspas tasarımlarına bakalım ne dersiniz?

Öncelikle değinmek istediğim bir konu var, aldığımız paspasın istenilen verimi sağlaması bizler için. Burada önemli olan alınacak kapı paspaslarından istenilen verimin sağlanması için kapı paspaslarının istenilen maddeden yapılmış olması ve modelinin istenilen şekilde olmasıdır. Örneğin istediğimiz maddeden yapılıp yapılmadığı, ve aradığımız modeli bulup bulmamamız. Bir çok marka ürünleri bulmamız mümkün ama aradığımız özelliklere uygun ürün bulmak hayli zor oluyor bazen. Kapımızın önünde önce misafirlere hoş geldin diyor, giderken de güle güle diyen bir bir paspaslar. Öyle alelade bir model almak istemiyiz doğal olarak. Şöyle çarpıcı akılda kalıcı modeller olmasına dikkat ederiz çoğu zaman, ve aynı zamanda bizi de yansıtmalı. Ev dekorasyonumuzla da ters düşmemeli aynı zamanda, yazıyı okuyanlar aaa amma da abartmış diye içinizden geçirenler olacaktır. Ama işin rengi öyle değil, daha kapıdan başlar stilinizi yansıtmanız, modem bir tarzda döşediyseniz evinizi, kapı paspasınızın klasik bir paspas olması eksi puan verecektir sizler için. Galerimizde herkesin zevkine hitap edecek modeller bulacaksınız, neşeli modellerden tutunda, klasik tarzda paspaslara kadar zevkle izleyebileceğiniz galerimizi. İnce ayrıntılara önem veren batanlar için bulunmaz bir fırsat.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.