KadincaSayfa.Com

Çılgın Mutfak Önlükleri

Çılgın Mutfak Önlükleri

Mutfak önlüklerinden,  benim gibi nefret eden var mı acaba?   Bunun sebebi,  küçükken annemin  üzerimi ıslatmayayım diye zorla taktığı  mutfak önlüğü  mü?  Yoksa, kendimi içinde aşçı gibi, yada bulaşıkçı gibi hissettiğim için mi?  Neden olabilir?   Bugün,  bu sorunun cevabını  buldum.  Aradım şey farklı,  şık ve çılgın tasarımlar.

Artık diyorum ki, mutfak işlerinden artık daha çok keyif alarak yapıyorum. Birbirinden komik bu önlüklerle artık monoton, yorucu ve sıkıcı bulduğunuz mutfak işleri sıkıcı olmaktan çıktı keyif aldığım işler arasına girdi. Önceleri mutfak önlüğü taktığım zaman bana verdiği his o evin hizmetçisi olma hissi idi, ama yaratıcı olan mutfak önlüğü tasarımları yaptığım işten haz alamama muzip yönümü ortaya çıkarmama neden oldu. Mutfak önlüğü tasarımlarından bir tanesi var ki bayıldım, diyelim eşinizle güzel bir gece geçirmek istiyorsunuz, ilk adımı mutfakta atmaya başlayabilirsiniz. İyi bir adım olacaktır, daha mutfakta başlayın seksi olmaya. Yada ona güzel bir hediye almak istiyorsunuz, babalar gününde çok değişik modeller var piyasada ofisi mutfağa taşıyın, ona pazar günleri mutfakta size yardım ederken kullanabileceği şık kravatlı bir mutfak önlüğü alabilirsiniz. Veya babalığını ön plana çıkaran ve mutfağı seven erkekler için ” benim babam, harika bir ahçı” yazılı önlüğü düşünebilirsiniz. Eğer çocuklarınıza mutfağı çocuklarınıza mutfağı sevdirmek istiyorsanız maaile kullanacağınız önlük modelleri var galerimizde, onlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz, ağaç gençken eğilir felsefesinden yola çıkarak. Birbirinden muzip, şık, seksi ve günlük yaşam içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz mutfak modellerini gezmeye ne dersiniz? Sizin için ve kendim için en çılgın ve en farklı tasarımlar kadın.ca sitemizde.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Alt Kategoriler:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.