KadincaSayfa.Com

Bu Yazın Modası Bantlı Ayakkabı Modelleri

Bu Yazın Modası Bantlı Ayakkabı Modelleri

Bu yaz ayakkabı modeli konusunda ki trend yazılarımıza bir yenisini daha ekliyoruz sevgili hanımlar. Bu yıl özellikle ilkbahar ve yaz sezonuna damgasını vuran en tarz ayakkabı seçimi kesinlikle bantlı ayakkabı modelleridir. Eğer bu yaz sezonuna trend bir seçim konusunda kararsız iseniz ve şık bir ayakkabı seçimi yapmak istiyorsanız en önemlisi de yazın modasını yakından takip ediyorsanız mutlaka galerimizi incelemenizi öneririm. Yazın genellikle önü açık ayakkabı modelleri tercih edildiği için açık ayakkabı modelleri arasında en doğru karar kesinlikle bantlı ayakkabılar olacak hanımlar. Renkli desenleri harika aksesuarları ile seçim yapmak da zorlanacağınız bantlı ayakkabı modellerinde genellikle yüksek topuk tercih edilse de düz taban bantlı ayakkabı modelleri de tercih edilebilir. Ayrıca dolgu topuklu bantlı ayakkabıları da hem şık hemde tarz bir görünüm için ideal bir seçim ne dersiniz?
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz sizler için seçtiğim bantlı ayakkabı tasarımlarını beraber inceleyelim ve yazın ne tarz ayakkabılar modaymış bir fikir edinelim. İlk bantlı ayakkabı modelini, dantelli hem abiye hemde özel günlerde ki kıyafetleriniz altına tercih edebilirsiniz. İkinci bantlı ayakkabı modeli yaz için seçilebilecek en doğru ve en şık ayakkabı seçimi. Üstelik beyaz renk bir ayakkabıyı her tarz kıyafet ile kombin edebilirsiniz. Üçüncü ve dördüncü bantlı ayakkabı modeli ise çiçek desenli bantlı yazın renklerini ayakkabıya taşıyan hem spor hemde oldukça rahat bir model. Beşinci ayakkabımız ise zarif deseni ve modern çizgisi ile özellikle çalışan bayanlar için tercih edilebilecek bir bantlı ayakkabı modeli. Evet gelelim geometrik desenli bantlı ayakkabı modeline bu tarz bir ayakkabı deseni bir çok bayan için marjinal bir seçim gibi gelse de farklı tasarımlardan hoşlananlar için biçilmiş kaftan ne dersiniz bayanlar. Evet sevgili bayanlar modayı yakından takip ediyor ve en trend seçimleri merak ediyorsanız kadincasayfa.com adresinden ayrılmayın hoşçakalın.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.