KadincaSayfa.Com

Bu Yazın En Şık Gelinlik Modelleri

Bu Yazın En Şık Gelinlik Modelleri

2015 yılı yaz sezonu gelinlik modelleri ile göz dolduruyor. Özellikle yaz düğünü yapacak gelin adayları için tatlı bir telaş geldi de geçiyor ne dersiniz sevgili gelin adayları? Galerimizde ki görsellerde yazın kır düğünlerinde giyebileceğiniz sade ve rahat gelinlik modellerinden tutunda kabarık özel mekanlarda tercih edilecek taşlı ve gelinlik modeli tasarımına kadar bir çok modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu yaz gelinlik modellerinde dekolteler ve farklı süslemeler kullanılmış. Dantel seçimi olarak her zaman ki gibi Fransız dantel yine gelin adaylarının favorisi gibi gözüküyor. Gelinlik modellerinde ki ortak nokta uçuşan tüller ve zarif duvaklar aynı zamanda iddialı ve cüretkar dekolteler bayanlar. Askılı modellerde kimi zaman inciler kimi zamanda ipek kurdeleler kullanılmış. Tüm sezonların vazgeçilmezi ve gelin adaylarının bir numaralı favorisi straplez kesimler 2015 yılında da oldukça moda diyebiliriz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Sevgili gelin adayları eğer bu yaza düğün tarihi aldıysanız geç kalmadan galerimiz de ki muhteşem tasarımlardan mutlaka bir gelinlik modeli seçmenizi öneririm. Dilerseniz sizler için özenle seçtiğim 2015 yaz sezonu gelinlik modellerini tek tak inceleyerek bu yaza damga vuracak modelleri seçelim. İlk gelinlik modeli benim favori seçimim olan, sade görünümünün yanında ince işleri ile beni hayran bırakan askılı sırt dekolteli gelinlik modeli. Gerek göğüs dekoltesi gerekse sırtta kullanılan işlemeler ise alışılagelmiş gelinlik modellerinden çok daha farklı ve şık ne dersiniz? Bir diğer gelinlik modelimiz ful güpür modeli ile kır düğünleri için ideal bir seçim olabilir. Ayrıca galerimizde bulunan straplez kesim üst kısmı ful işlemeli altı kabarık hem gösterişli hemde oldukça modern gelinlik tasarımı ile bu yılın en şık gelinleri arasında yer almanız mümkün. Evet sevgili gelin adayları bir tasarımcı olarak size önerim ister bu yaz sezonu ister önümüzde ki yıl yaz sezonu için fikir alabileceğiniz birbirinden şık yazlık gelinlik tasarımlarını inceleyin ve mutlaka seçtiğiniz butik ile paylaşın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.