KadincaSayfa.Com

Beyaz Eşya Sticker Modelleri

Beyaz Eşya Sticker Modelleri

İç mekan dekorasyonun da son yılların moda seçimi olan sticker tasarımları, iç mekanlardan sonra beyaz eşya tasarımlarında da kullanılmaya başladı. Özellikle mutfaklarda adeta sanatsal bir etki yaratan sticker modelleri buzdolabından tutunda bulaşık makinesine kadar bir çok beyaz eşya için özenle tasarlanmaktadır. Bugün galerim de sizler için çamaşır makinesinden tutunda buzdolabına kadar kullanmış olduğunuz tüm beyaz eşyaları tek bir hamle ile sıra dışı bir etkiye kavuşturacak harika sticker görselleri hazırladım.Üretildiği yıldan bu yana beyaz eşyaların görünümü değişmediği için bu standartlıktan kurtulmak sadece on dakikanızı alacak hanımlar. Ayrıca sticker modelleri düşük bütçeler ile satın alındığı için hem göze hemde keseye hitap etmektedir. Özellikle iç mekanda sıra dışı etkiden hoşlanan bayanlar eminim ki sticker tasarımlarını mutfaklarında uygulayacaktır. Sizin için seçtiğim sticker modelleri arasında en çok siyah renk hayvan figürlerini beğensem de çok farklı desenlerin bulunduğu görseller de galerim de mevcut. Eğer klasik mutfak ve banyo dekorasyonu dizaynlarından bıktıysanız size bu iç mekanlarda harika sticker desenlerine yer verin derim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Sadece beyaz eşya değil salon ve yatak odası dekorasyonunda da rengarenk sticker tercihleri ile evinizde muhteşem dekorlar oluşturabilirsiniz. Şimdi bakalım mutfakları ve banyoları beyaz eşya sticker tasarımları ile nasılda dekoratif ve şık bir mekana çevireceğiz. İlk sticker modeli seçim rengarenk esenleri ile bir bulaşık makinesine en çok yakışacak sticker tasarımı diye düşünüyorum. İkinci seçtiğim sticker tasarımı siyah renk kelebek desenli buzdolabı alt kapak için tasarlanmış sticker modeli. Üç numaralı çizgi film karakterli marjinal bir seçim ne dersiniz? Dört numarada yer alan sticker seçim ise kelebek desenli dekoratif bulaşık makinesi sticker dizaynı. Galerim de yer alan favori sticker deseni seçimime gelecek olursak ayak izi desenli siyah sticker modelleri benim beyaz eşyalar için bir numaralı sticker modeli seçim oldu hanımlar. En özel iç mekan ve beyaz eşya süslemelerinde tekrar buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.