KadincaSayfa.Com

Berjer Koltuk Döşemenin Püf Noktaları

Berjer Koltuk Döşemenin Püf Noktaları

Sıcak sohbetlerin vazgeçilmez eşyası, berjer koltuk modellerini istediğiniz tarzda seçebilir, kendi zevkinize göre iki koltuk ve küçük bir fiskosla sıcak ortamlar yaratabilirisiniz.  Berjer koltuk seçerken evimizin aydınlık bölgesini seçmeye özen göstermelisiniz. Bu koltukları koyduğumuz bölümde hoş sohbet edeceğiniz bit bölümü olacaktır evin dolayısı ile çok ön planındadır.  Ve normalde kullandığınız bir doku ve çizgi , renk varsa bunun kostransını Berjer koltuk bölümünde kullanabilirsiniz böylece odak noktası haline gelmiş olur otomatikman salonunuzda.  Gene salonunuzun metrekaresi ile de orantılıdır Berjer koltuk takımını seçerken örneğin küçük bir salonunuz varsa belki geniş kolcaklı veya yüksek bir berjer seçemezsiniz ama bunun küçügünü seçmeniz mümkün.  Yanına veya ortasına büyük bir masa gibi değilde ortaya küçük bir viskos sehpası gibi bir şey koyabilirsiniz. Mekanınıza uyum sağlaması bu oran ve orantıya dikkat etmek gerekir. aynı zamanda tarzın uyumunu belirlemek için de seçtiğiniz kumaşın dokusu da önemlidir, Kadife doku seçebilirsiniz modern tarzda veya çok canlı renkler seçebilirsiniz nötr renklerin yanında. Böylece odak noktası haline gelecektir ve tabi ki rahatlığı da ön planda tutarak. Ev dekorasyonunda mekânlara berjer koltukları yerleştirirken size tavsiyem, özellikler evin aydınlık olan yerine seçmenizdir.
Dekorasyon tarzınızdaki temel rengin, zıt rengini seçerek kontrast oluşturmanız mekana hareket kazandıracaktır. Salonun büyüklüğüyle orantılı olarak, geniş veya küçük modeller seçebilirsiniz. Orta kısmına büyük yerine küçük fiskos seçmeniz mekândan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Modern tarzda döşediğiniz mekan için kadife koltuk kumaşı seçebilirisiniz, yada çok canlı renkler seçerek odak noktası oluşturabilirsiniz.
Kırmızı olsun, çamurdan olsun demişler, modern dekorasyon tarzının vazgeçilmez rengi kırmızı berjer muhteşem.
Ahşap ayaklı,  yaprak motifli şık olduğu kadar farklı bir koltuk takımı.
İşte benim favorim, çok çılgın ve şık.
Klasik dekorasyon tarzında döşediğiniz salonunuz için ideal bir seçim. Ne dersiniz?
Sohbet ortamlarının vazgeçilmez seçimi modern berjer takımı.
Asaletin rengi mor berjer takımı bütün dekorasyon tarzlarında kullana bilir. Mekan renginizle kontrast oluştururabilirsiniz.
Alt Kategoriler: , ,

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.