KadincaSayfa.Com

Bebeğinin Ağzı Bir Şarj Cihazının Ucundan Yanınca Herkesi Uyaran Anne

Bebeğinin Ağzı Bir Şarj Cihazının Ucundan Yanınca Herkesi Uyaran Anne

Kentuckyli bir anne, bebeğinin ağzı bir telefon şarjı yüzünden yanınca Facebook’ta insanları uyarmak için bir gönderi paylaştı.Courtney Davis, 300 binden fazla paylaşılan viral gönderisinde bebeğinin yan taraftan yanan ağzının fotoğraflarını gösterdi.

Gönderisine göre doktorlar bunun elektrik yanığı olduğunu onayladı ancak o bölgeyi diliyle yalayabildiği için üzerine bir şey koyamadılar.

Bu fotoğrafta ise olayın ertesi günü bebeğin ağzını görüyorsunuz.Neyse ki Davis kızının yanığı hissetmediğini ve onu rahatsız ediyormuş gibi davranmadığını belirtti.Davis bu gönderiyi diğer annelere çocukları etraftayken şarjörleri ortada bırakmamaları gerektiğini göstermek için paylaştı.

Gönderide tam olarak şunlar yazıyor:
“Bu gönderiyi paylaşmayacaktım ancak yakınlarda bir anne grup konuşmasında paylaşınca ebeveynlerin çocukları etraftayken şarjörleri dışarıda bırakmanın tehlikeleri konusunda iki defa düşünmediklerini fark ettim. 28 Eylül’de, 19 aylık kızım telefon şarjörümü ağzına soktu. Doktora gittik ve elektrik yanması olduğunu onayladı. O bölgeyi yalayabildiği için de üzerine bir şey koyamayacaklarını söyledi. Başka bir zaman şarjörüm onun ulaşabileceğini noktada prize takılı olmazdı ancak o gün yaşanan bir sürü şey yüzünden yerini değiştirmeye vaktim olmadı. Yanması yalnızca birkaç saniye sürdü. O ana kadar hiç ağzına sokmaya çalışmamıştı hatta hiç oynamamıştı bile aletle. Yerinden kaldırılmadığı tek gün ağzına soktu ve ciddi bir yanık oluştu. Neyse ki hissetmiyor, onu rahatsız ediyormuş gibi davranmıyor.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.