KadincaSayfa.Com

Bayanların Vazgeçilmez ve En Tarz Seçimi Leopar

Bayanların Vazgeçilmez ve En Tarz Seçimi  Leopar

Bayanların Vazgeçilmez Deseni Leopar desenli harika tasarılar ile sizlerleyiz hanımlar. Öncelikle sunu belirtmeliyim ki yüzyıllar geçse de gerek leopar deseni gerekse puantiye desenini asla vazgeçileyen desenler arasında ilk sıralarda yer alacak. Gerçi son yıllarda leopar desenli kıyafetlerin hoyratça kullanılması ve kombini edilirken hatalı kullanılması leopar desenini rüküşlük abidesi olarak görülmesine neden oldu. Hatta şık bir kombin bile olsa sırf leopar denini görünce antipati oluşturan insanlar gördüm.Peki bu antipatiyi nasıl yok etmeli ve bir bayan için kullanılabilecek en iyi ikinci desen olan leoparı nasıl kullanmalıyız. Öncelikle leopar deseni’ ni en iyi kamufle edecek renk seçimi kesinlikle siyahtır. Leopar deseninin zemininde kullanılan siyah renk ile uyum sağlayan desen ayrıca kontras renk seçenekleri ile de hareketlendirilebilir. Fakat başta dediğim gibi eğer iyi bir parça ile kullanamazsanız leopar deseni vasat ve kötü bir tarz yaratabilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Evet sevgili hanımlar dilerseniz sizler için seçtiğim leoparlı harika tasarımlara bir göz gezdirelim. İlk leopar desen seçimim platform topuklu şık bir ayakkabı modeli. İkinci leopar desenli modelde bir ayakkabı ama kırmızı renkle zenginleştirilmiş harika bir tasarım. Üçüncü leopar desen birbirinden şık elbise modeli. Ve dördüncü leopar desenimiz bebeklerin ayakların da harika bir görünüm sağlayacak mini patikler. Beşinci görsel çantalar üzerine kullanılmış leopar desenli. Altıncı ve benim favorilerim arasında yer alan leopar desenli şık bir çizme tasarımı. Galerimiz de leopar desenli çanta tasarımlarından tutunda birbirinden şık gece kıyafetlerine kadar bir çok leopar desenli tasarım bulunmakta; fakat bunlardan en farklı ve ilginç tasarım kız çocuk leopar desenli kürk modeli. Umarım orijinal kürk değildir diyerek diğer modellere geçelim. Şık bir leopar desenli kombin oluşturmak ve tarz olmak oldukça zor demiştik buna en iyi örnek siyah abiye kombini olsa gerek. Leopar desenini belde kemer olarak kullanılmış korsajlı şık kombin benim bu desen için beğendiğim en iyi seçimler arsında.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.