KadincaSayfa.Com

Balköpüğü saç rengi örnekleri

Balköpüğü saç rengi örnekleri

Şu sıralar kuaförlere akın edip bal köpüğü saç rengi isteyen bayanların sayısı hayli arttı. Sanırım bunun sebebi, bal köpüğü saç renginin her mevsim rahatlıkla kullanılabilmesi. Bilirsiniz yaz mevsiminde çok koyu siyah saç rengi kullanılmadığı gibi, kış mevsiminde de çok açık sarı saç rengi tercih edilmez. Ama bal köpüğü saç rengi hem yaz mevsimine hem kış mevsimine en çok yakışan saç renklerinden biri. Bunun yanında birde bal köpüğü saç rengi her tendeki kadına çok yakışıyor. Esmer kadınlarda, sarışın kadınlarda, kumral kadınlarda bal köpüğü saç rengi çok doğal ve çekici bir görünüm kazandırıyor ne dersiniz hanımlar?

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

İster sarı ister kızıl tüm saç renkleri arasında ilk favori seçimim balköpüğü rengi ve tonları olduğu için galerimizde birbirinden farklı tonları ile sizler için özenle onlarca modeli bir araya getirdim. Açık renk balköpüğü tonundan en koyusuna kadar bir çok renk tonuna yer verdiğim galerim de bazı modeller de yer alan balyaj ve gölgelerde oldukça iddialı. Özellikle orta yaşın altında yani genç kızlar için sarı ve kızıl saç rengi yerine en doğal görünümü sağlayacak balköpüğü rengi en doğru karar olacak diye düşünüyorum. Çünkü sarı ve kızıl renk saçlar sizi olduğunuzdan çok daha olgun ve yaşlı gösterecektir. Eğer orta yaş üstü bir bayansanız ve genç ve spor bir renk arıyorsanız sizler içinde ideal renk yine balköpüğü olacak hanımlar kolay gelsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.