KadincaSayfa.Com

5 Günde 5 Kilo Bu Kür Kaçmaz

5 Günde 5 Kilo Bu Kür Kaçmaz

5 Dakikada Hazırlanır, 5 Gün Süresince İçilir ve Ardından 5 Kilo da Basitçe Verilir!

Fazla yağ sıhhatinizin genel vaziyetine ciddi hasar verebilir. Fazla kilo, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, kalp rahatsızlığı, safra işlev bozuklukları vb. yol açabilir. Dolayısıyla, obezite, kalpleriniz, böbrekleriniz, karaciğeriniz ve kalçalarınız, dizleriniz ve eklemleriniz için ciddi bir tehdit haline gelebilir..

Klasik bir kilo sıhhatli bir beden ve zekâ için lüzumludur. Başka Bir Deyişle, bedeninizin genel ağırlığını eksiltmek isterseniz, bu meşrubat sizin için doğru olacaktır.

Yağları yakan, idrar söktüren kilo verme karışımı nasıl yapılır?

Malzemeler:

-1 adet limon
-5-10 dal maydanoz
-3 litre su

Hazırlanışı: Evvel limonu sıkarak suyunu hazırlayın ve maydanozu minik minik doğrayın. Malzemeleri bir kaseye koyup suyun üzerine dökün. Bozulmayacak biçimde bir şişede buzdolabında muhafaza edin.

NASIL İÇİLİR?

Bu meşrubatı sabahları aç karnınıza 5 gün süresince harcayın. Sonrasında, 10 günlük bir ara verin, tekerrür 5 gün devam edin.

Bu meşrubat metabolizmayı kuvvetlendirecek ve yağ yakma operasyonuyla ortaya enerji çıkaracak, bedeninize vitamin ve mineraller sağlayacak ve bedeninizdeki fazla zehirli maddeleri yok edecektir.

Maydanoz da bir idrar söktürücü gibi iş görecek, bu da organizmadan gelen fazla akışkanları eleyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.