KadincaSayfa.Com

42 Yaşındaki Kadın Üçüzlere Hamile. Doğum Sırasında Öğrendiği Şey Kendi Dahil Herkesi Şok Etti.

42 Yaşındaki Kadın Üçüzlere Hamile. Doğum Sırasında Öğrendiği Şey Kendi Dahil Herkesi Şok Etti.

40’lı yaşlardaki Kimberly Fugate, eşi Craig ve 10 yaşındaki kızı Katelyn ile sıradan bir hayat sürüyordu. Kadın, iyi hissetmiyordu ve doktora gitmeye karar verdi. İşte o zaman şaşırtıcı gerçekle yüzleşti. Kadın hamileydi. Üstelik 3 aylık hamileydi ve üçüz bebek bekliyordu. İşin şaşırtıcı yanı da hamileliğin tüp bebek yöntemiyle gerçekleşmemiş olması. Kimberly ve ailesi beklenmedik haber için bir hayli şaşırmışlardı. Uzmanlar, 40 yaşındaki bir kadının üçüz bebeklere hamile olmasını ender rastlanan bir olay olarak tanımlıyor.

People Magazine dergisine konuşan Kimberly, “İlk başta çok tedirgindim. Ancak her şeyin düzgün gideceğine dair inancım sonsuzdu.” dedi.

42 yaşına girmeden hemen önce, 28 haftalık hamileyken Kimberly üçüz kızlarını dünyaya getirdi.

Son olarak Kimberly, “Sabahları uyanıp dördüzlerimin kahkahalarını duymak, birbirleriyle oynamalarını görmek ve bana anlamsızca seslenmeleri kelimelerle ifade edilemez. Herkesin çocuğu kendine dünyanın en güzeli gibi gelir ama inanıyorum ki dördüzlerim dünyanın en tatlı şeyleri. Dördüzlerim hayatımdaki en büyük sürpriz oldu ve onlarsız yaşamayı hayal bile edemiyorum.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.