Gümüş Takı Seti Modelleri

Merhaba değerli bayanlar yepyeni bir sayfa ile tekrar karşı karşıyayız. Ben sizler için bu galerim de gümüş takı setlerine yer ayırmış bulunuyorum. Kadınları en mutlu edecek şey nedir diye sorduğumuzda akla gelebilecek cevaplardan bir tanesi de yüzük , takı veya kolyedir.Kadınların genel olarak her zaman taktığı ve ilgilendiği yüzükler olarak bilinir.
Bir gümüşün gerçek olup olmayacağını bir kaç ipucu ile sizlere aktarmaya çalışacağım. Gümüş takılarınızı güvenilir yerlerden almanızı tavsiye ederim, özellikle aşırı ucuz olan ürünlerden uzak durmanızı da dikkat edeceğiniz bir unsur. Gümüş olup olmadığını anlamanın birkaç yolu vardır: Bunlardan birisi mıknatıs ile kontrol etmektir. Mıknatıs gümüşe tutunmaz. Eğer mıknatıs tutuyorsa ya karışımında farklı şeyler vardır ya da gümüş değildir.

Gümüş takılar hangi kıyafetlerle uyum sağlar?

Altın takılarda ne kadar ağırlılık ve pahalılık hissi varsa, gümüşte de en baskını olan şey pratik, neşeli, hafif, şık ve biraz entelektüel. Yani gümüşe diyebileceğimiz his ayrıca daha farklı bir kategoride kullanacağımız takılardır. Gümüş formları o kadar farklı kategorilerde kullanılabilir ki örneğin gümüş natürel çok renkli iddialı taşlarla işlenirse son derece elegan harika bir gece kıyafetinde kullanabilirsiniz. Uzun şanel şıklık yakalayabilirsiniziyi bir gümüş zincirle farklı bir formda bir zincirle aynı dokuda taşlarla buluştuğu zaman yine çok güzel şık bir gece kıyafetiyle sıra dışı şıklık yakalayabilirsiniz. Ama bununla birlikte gümüş sanki biraz da ben de ilkbahar ve yaz çağrıştırıyor. Gümüş aslında arzu edildiğinde son derece modern, günlük, rahat ve şık olarak hazırlanabilir ve kıyafetleri tamamlar. Yada gümüşü maden olarak düşünelim ona kıymetli ve yüksek iş bindirdiğimiz de ve daha farklı taşlarla başka madenlerle kullanıp elegan fikri ile yola çıktığımızda da gece kıyafetlerimizi ve şıklığınızı tamamlayacak en hoş aksesuar destek üründür. Gelin hep birlikte bu birbirinden güzel taşlı gümüş takı setlerine göz gezdirelim…

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica