KadincaSayfa.Com

Zencefilli yoğurt ile zayıflama kürü

Zencefilli yoğurt ile zayıflama kürü

erhabalar Sevgili takipçilerim Şimdi Size göbek eritmenin en kolay formüllerinden birtanesini önermek istiyorum.Baylar Bayanlar  1haftada göbeğinizde gözle görülür incelmeyi bu kürü uygulayarak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca Yağsız yoğurdun göbek yağlarının %81 inin tek başına erittiği ABD Tennesse Üniversitesinde yapılan araştırmalar da ortaya kondu. Ayrıca zencefil’in yağ yakıcı özelliği aşikar. Yine zerdeçalın hazmı kolaylaştırdığı ve ödem attırdığı bilinmekte. Tarçınıda zayıflamaya yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Not; Ben Uyguladım  Bu Ķüru Hiç Bir yan etkisini görmedim

Evet Sizlerde Bu Diyeti Uygulamak isterseniz Buyrun Tarifi:
Aktara gidin,
Her biri 20  gram olmak üzere
20 gr toz tarçın
, 20 gr toz zencefil ve  20 gr toz zerdeçal
alın. Eve gelince  baharatları cam kavanoz içinde iyice karıştırın, kapağını kapatın.
Gece uyumadan üç saat önce bir kâseye 250 gram yani yaklaşık bir su bardağı yağsız yoğurdu alın. İçine, cam kavanozdaki baharat karışımından bir tatlı kaşığı ekleyip iyice karıştırın. Yoğurdu yiyin ve uyuyana kadar bir litre kadar su için. Göbek eritme karışımını uygulayacağınız gün, bir saat boyunca tempolu yürüyüş yapın ve karın eriten egzersizleri 15 dakika yapın ki vücudunuzu yağ yakmak için uyarın.Ben mekik çekiyorum aralıklarla 100 tane .sizlerde çekebildğiniz kadar Gün Boyunca Çekin Sabah uyandığınızda karnınızda incelme olduğunu, göbeğinizin erimeye başladığını göreceksiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.