KadincaSayfa.Com

İlkbahar /Yaz Koleksiyonu

İlkbahar /Yaz Koleksiyonu

2016 yılının ilkbahar/yaz trend renkleri ile karşınızdayız! Her yıl olduğu gibi, bu yıl da moda trendlerini mercek altına almaya renklerden başlayalım. Bu yılın resmi rengi olarak, Soluk pembe ve bebek mavisi trend renk olarak ilan edildi. Bu durumda pastel renklerinde zirvede olacağının işareti olarak alabilirsiniz. İlkbahar ve yaz naif renklerin sezonu olacak gibi. Podyumlarda en çok görülen renkler pembe, mavi, yeşil ve sarı renklerin pastel tonlar dikkat çekiyor bu sezon.
Ayrıca parlak renklerde gündemde, ateş tonları, parlak yeşiller, kum rengi tonları, bej, koyu kahve ve kiremit tonlarına da sık sık karşılaşacağız. Metalik renkleri sevenlere bir müjdemiz var, bu yıl yine Gümüş ve altın ışıltısı yine bizi cezbedecek.
Modayı takip eden bayanlar, ilkbahar ve yaz koleksiyonlarının içinden hangisini seçeceğini karar veremeyecek gibi duruyor. Birbirinden şık göz alıcı tasarımları ile ilkbahar ve yaza damgasını vuracağa benziyor.
Galerimizde Zarif danteller, uçuş uçuş kumaşlar, minimal fırfırlar ve pastel soft tonlarları romantik ve feminen kadınlara hitap eden modelleri. Ve aynı zamanda size zamansız romantik hikayeler anlatan renk ve tasarımları sunuyoruz.
Ürünlerde yüksek bel etek ve pantalonlar, 70 yılların blazer çeket ve geniş kesimli gömlekleri bol bol görecegiz vitrinlerde. Bizlere renk sunumu olarak, turkuaz, turuncu ve fuşya’nın yanı sıra pastel renkleri sunmuşlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.