KadincaSayfa.Com

Dekoratif Runner Masa Örtüsü Modelleri

Dekoratif Runner Masa Örtüsü Modelleri

Muhteşem ve dekoratif sofraların vazgeçilmezi son yılların modası runner masa örtüsü tasarımları ile sizlerle beraberiz sevgili kadincasayfa.com takipçileri. Eskiden ziyafet sofralarında dantel ve işlemeli sofra örtüleri tercih edilse de günümüzde hem yemek masaları hemde masa üstü dekoratif örtü seçimi olarak runner masa örtüleri tercih edilmektedir. Dekoratif ve şık görünümünün yanı sıra kullanım olarak da pratiklik sunan bu tarz masa örtüleri özellikle genç neslin ve çalışan bayanların bir numaralı tercihidir. Galerim de sizler için peçvörk runner masa örtüsü modelleri yanında özel tasarım örtü örneklerine de yer verdim. Özellikle basit bir çuval kumaşın bile harika bir tasarıma dönüştüğü modeli mutlaka inceleyin derim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz gerek günlük hayatta sofra örtünüze gerekse özel davetlerde ziyafet sofralarında kullanabileceğiniz runner masa örtüsü modellerimizi birlikte inceleyelim. İlk runner masa örtüsü seçimim, bahçe ve teras masaları için rengarenk şık bir örtü modeli. İkinci runner örtüm yazımın girişinde sizlerle paylaştığım çuval kumaşından tasarlanmış oldukça farklı ve şık bir tasarım. Unutmayın ki en basit kumaşı bile şık bir dizayn ile oldukça dekoratif bir görünme dönüştürmek elinizde. Çuval kumaşından üretilen runner masa örtüsü tasarımından gelelim üçüncü örtü modelimize. Dantellerle süslenmiş delikli kumaş runner örtü tasarımı ister orta sehpa üzerinde isterseniz de salon masanızda kullanabilirsiniz. Dört numaralı görseli de ise evinizde yada çeyiziniz de bulunan kullanamadığınız dantelleri birleştirerek kolayca uygulayabileceğiniz pratik yapımlı dantel runner masa örtüsü modeli yer alıyor. Aslına bakarsanız galerimizde yer alan bir çok modeli dikiş bilen ve el işi seven bir çok bayan kolayca yapabilir diye düşünüyorum ne dersiniz? Bence yüksek bütçe gerektiren marka masa örtüsü yerine el yapımı el emeği göz nuru tasarımlar gibisi yok bayanlar. Bende en kısa zamanda çuval kumaşlı runner masa örtüsü modelini yaparak yemek masamda kullanmayı düşünüyorum hanımlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.