KadincaSayfa.Com

Yeni Sezon Kalem Etek Modelleri

Yeni Sezon Kalem Etek Modelleri

Bir bayanın kıyafet dolabında mutlaka olması gereken bir parça olan kalem etek modelleri ile sizlerleyiz sevgili hanımlar. Modern bir kombin için yıllardır tercih edilen ve asla modası geçmeyen kalem etekler stil sahibi bir bayanın mutlaka edinmesi gereken bir etek modelidir. Hem klasik bir kombin ile hemde modern bir kombin seçimi ile kullanabileceğiniz kalem etekler bu sayede her ortamda sizlere pratiklik sağlayacaktır.Bir tasarımcı olarak önerim kalem etek renk tercihiniz kesinlikle siyah renk olmalıdır. Çünkü siyah renk bir kalem etek her renk seçimi ile rahatça kombin edildiği gibi her stil ile de uyarlanabilir. Fakat illede renkli ve desenli kalem etek tercihi yapmak istiyorsanız bu yılın moda ren seçimi olan sarı veya krem zemin üzerine pembe desenli kalem etekleri tercih etmenizi öneririm. Eğer desenli bir kalem etek aldıysanız üstünüze giyeceğiniz ceket veya bluz kesinlikle düz olmalıdır. Yine aynı şekilde düz bir kalem etekle desenli bir ceket veya bluz tercihi çok daha tarz ve şık bir kombin seçimi olacaktır bayanlar.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz sizler için seçtiğim birbirinden şık ve modern kalem etek modellerini birlikte inceleyelim. İlk kalem etek modelimiz abiye saten kumaştan tasarlanmış harika bir tasarım. Özellikle dantel bluz ile harika bir duruş sergilemiş ne dersiniz? İkinci kalem etek görseli çiçek desenli oldukça kullanışlı bir etek seçimi olup seçilen beyaz ceket ile de harika bir kombin oluşturulmuş. Üçüncü kalem etek kombini abiye bir kombin için ideal bir dizayn. Ayrıca saten bluz ile uyumu da kalem etek modeline farklı bir hava katmış. Evet gelelim kalem etek modelleri arasında ki favori seçimime, galerimizde yer alan en şık kalem etek kombini, gri ceket ile kombin edilmiş kemerli açık gri uzun kalem etek modeli. ayrıca koyu gri ceket altına açık gri kalem etek ve ayakkabıda yine koyu gri seçimi çok başarılı tonsürton kombin oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.