KadincaSayfa.Com

Yeni Sezon Duşakabin Modelleri

Yeni Sezon Duşakabin Modelleri

Bugün sizler için banyo dekorasyonunda olmazsa olmazımız küçük mekanlarda kullanım rahatlığı sağlayan ve bulunduğu her banyoyu modern ve şık gösteren duşa kabin modelleri ile sizlerle beraberiz. Duşa kabin modelleri hayatımıza girdi gireli biz bayanların banyolarda harcadığı zaman ve performans oldukça azaldı. Eskilerin banyo duş perdeleri banyo zemininde daimi bir ıslaklık ve kötü bir görünüm nedini olduğu için elbetteki duşa kabinin verdiği rahatlığı asla sağlamamaktadır. Üstelik günümüzde modern bir banyonun en önemli özelliği kesinlikle işlevsel, kullanışlı bir duşa kabin modelidir diyebilirim. Sizler için seçtiğim duşa kabin görsellerini yorumlayarak galeri görsellerini inceleyelim.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


İlk dekoratif ve modern yeni sezon duşa kabin modeli seçimim, büyük şehirlerin küçük banyoları için en çok tercih edilen model olan köşe duşa kabin modeli. İki numaralı modern duşa kabin modeli ise büyük banyolar için seçilebilecek harika bir tasarım. Geldik üç numaralı benim favori duşa kabin modeli seçimim olan dikdörtgen desenli cam duşa kabin dizaynı. Modern bir görünüm zarif bir banyo dizaynı için bu tarz bir duşa kabin modeli seçimi yapabilirsiniz hanımlar. Galerimin dört numarası ise banyolarında kare bir boşluk olan takipçilerimiz için. Banyonuzda ki bu tarz boşlukları dikdörtgen ve kare gömme duşa kabinler ile doldura bilirsiniz. Beş numarada ise oldukça farklı bir dizayn görmekteyiz. Boydan boya cam duşa kabin modeli ile sadeliği ve şıklığı bir arada seçmiş olabilirsiniz. Farklı yeni sezon duşa kabin modellerine altı numaralı siyah metal aksamlı kare duşa kabin modeli ile devam ediyoruz. Yeni sezonda metal renkleri çok daha farklı ve renkli diyerek yedinci duşa kabin modeline geçelim. Yedi numarada yine büyük banyolar için tercih edilen ve lüks bir banyo keyfinin olmazsa olmazı jakuzi duşa kabin modeli tasarımı oldukça iddialı ne dersiniz? Ayrıca duşa kabin üzerinde ki üç adet çiçek deseni oldukça şık ve zarif bir seçim. Son olarak eğer banyonuz da yeni bir dekorasyon düşünüyorsanız kesinlikle işe kullanışlı ve modern bir duşa kabin modeli seçerek başlayın derim hoşçakalın.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica