KadincaSayfa.Com

Yeni Sezon Bayan Eşofman Takımları

Yeni Sezon Bayan Eşofman Takımları

Yaz kış sürekli kullanım rahatlığım olan muhteşem yeni sezon eşofman takımı modelleri ile sizlerle beraberiz. Eminim ki her bayanın dolabında mutlaka bir eşofman takımı bulunmaktadır; fakat yeni moda da yeni trend klasik bir eşofman olmadığı için eski eşofman takımlarınızı yenilemeniz artık zamanı geldi ne dersiniz bayanalar. Artık eşofman takımların da yeni trend pullu, desenli, hatta hatta taşlı dizaynlar. Özel tasarım bir çok eşofman takımları yanında özellikle ünlü markalarda klasik eşofman takımları yerine oldukça farklı tasarımlar sunmakta. Galerim de klasik Adidas ve Nike marka eşofman takımlarının yanı sıra ünlülerin tercihi olan Chanel marka eşofman takımları da yer almaktadır. Eğer hala bu sezonun yeni trendi olan süslü bir eşofman takımınız yok ise hemen alışveriş listenize ekleyin derim. Unutmayın ki eskiden sadece evlerde ve sporda kullanılan eşofmanlar günümüzde gündüz gezmelerinde, alışverişte ve bir çok alanda gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz sizler için seçtiğim yeni sezonun en çok tercih edilen eşofmanlarını birlikte inceleyerek yorum katalım. İlk eşofman takımı seçimim hem spor hemde oldukça farklı kumaş dokusu ile ilgi çekici bir tasarım. İkinci eşofman takımı Adidas marka klasik bir kesim olasa da gri ve pembe uyumu oldukça başarılı ne dersiniz? Üç numaralı görsel ise Chanel marka şortlu eşofman takım modeli olup özellikle genç kızların ilgisini çekebilecek bir tasarım. Dört numarada ise eşofman denince akla ilk gelen kumaş olan kadife kumaş dokulu şeker pembesi takımı görmekteyiz. Orta yaş üstü bayanların tercihi olan kadife yaz için değil daha çok kış aylarında tercih edilmektedir. Şimdi geldik benim favori seçimim olan gri renk pembe desenli eşofman takımına. Şapkalı eşofman takım hem spor hemde oldukça şık, bu yıl gri renk moda olduğu için yeni sezon eşofman takım seçiminizi gri renden yana yapabilirsiniz. En şık ve en farklı marka tasarımında buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.