KadincaSayfa.Com

Yazlık Evlerde Deniz Esintisi Dokunuşları

Yazlık Evlerde Deniz Esintisi Dokunuşları

Yazlık Evlerde Deniz Esintisi Dokunuşları

Kış aylarından sonra gelen bahar ile birlikte yazlık evlerin düzeni ve dekoru ile düşünceler oluşmaya başlıyor kafanızda. Bu yazı nasıl bir yazlık evde geçireceğim diye sıkıntılara kapılmayın çünkü ufak dokunuşlar sayesinde istediğiniz yalık evi hazırlayabilirsiniz. Bu evlerde denizin ferahlığını ve o hafif esen meltem rüzgarların esintisini yansıtmak oldukça kolay olacak. Bu yüzden mavinin tonlarını ve deniz figürlerine oldukça yer vermek gerekecek. Mavi ve beyazın uyumunu oturma odasında sergilemek isteyeceksiniz. Nedeni ise mavinin ve beyazın ferahlığı bütün yaz içinizi açacaktır.
Örneğin evinizin banyo kısmında sandal küvet modeli ile faklı bir tarz yakalamış olacaksınız. Yatak odası nevresim takımında ise yelkenli gemi desenli bir takım kulanarak denize yelken açmak isteyenler için ideal bir model olacaktır. Bu nevresim takımın yastıkların da ise yelkenli geminin halatlarını kullanabilirsiniz. Bu odayı tamamlamak için ise perdelerde deniz kabuklu desenler seçebilirsiniz. Mavi-beyaz çizgili koltuklar, hasır storlar ve hasır renklerde halı ile döşenmiş. Sade ama bir o kadar da insanın içini ısıtan tam yazlık evlere uygun bir oturma odası. Turkuaz ve mavi tonlarına en çok yakışan renk turuncu. Mavi tonlarında oturma odasına turuncu veya tersi aksesuarlar katmayı unutmayın.Denizci kilim ve yelkenli desenli koltuk kumaşı tam da yazlık evler için. Kırmızı, lacivert, mavi, beyaz yazın vazgeçilmez renkleri.Deniz kabuklu, deniz yıldızlı şömine kenarı soğuk kış günlerinden sıcak yaz günlerine hoş bir geçiş. Yazlık evlerin şömineleri için çok güzel bir seçim.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.