KadincaSayfa.Com

Yatak Odanızdaki Küçük Dokunuşlar

Yatak Odanızdaki Küçük Dokunuşlar

Yatak odanızda romantik alanlar yaratmak için uğraşırsınız genellikle. Bu alanlarda ise uykuya dalmak oldukça zevkli ve huzurlu olmaktadır. Bu alanları yaratmak için genellikle renk uyumlarını kullanırsınız. Bu tarz dekorlar için en uygun ye yatak başlarıdır. Yatak başlarında eskitilmiş raflar oldukça hoş ve naif durmaktadır. Her zaman olduğu gibi mutlaka yatak başlarının vazgeçilmezi abajurlar olmalı. Bu abajurları değişik göstermek sizlerin elinde. Bunu da ufak tefek hoş dokunuşlar sayesinde abajurlarınızı olduğundan farklı gösterebilirsiniz. Örneğin kenarına geçeceğiniz ufak bir biye ne kadar farklı göstereceğini göreceksiniz. Farklı aksesuarlar ve fotoğraflar ile çok hoş bir ortam yaratabilirsiniz.
Bunların dışında yatak başında ayna da kullanabilirsiniz. Bu ayna hem odanızı ferah gösterecek hemde size farklı bir enerji sağlayacak . Duvar dekorunda ise baharın kokulu esintisini sağlayan bir duvar kağıdı ile süslemeyi unutmayın sakın. Bu duvar kağıdına uygun bir manzara tablosu ile sabahları kim uyanmak istemez ki.Yatak ucunda puflar çok dekoratif duruyor. Aynı zamanda üzerine sabahlığınızı yada çantanızı da koyabilirsiniz.Yatak odalarında duvarda çiçek ve doğa temalı tablolar çok hoş duruyor. Turkuaz ve turuncunun uyumu mükemmel. Böyle bir odada güne enerji dolu başlamamak mümkün değil. Rahat bir uyku için yatak odamızda nelere dikkat etmeliyiz? Yatak odanızda konforlu bir dinlenme mekanı yaratmak istiyorsanız, öncelikle kapınızın ses izalostonunu yapıldığına emin olmalısınız. Öte yandan dışarıdan gelecek olan seslere karşı belki de cam sisteminizde akustik camları tercih edip bununla beraber dış cephe duvarlarınızın ses yalıtımı olmasına dikkat etmeliyiz. Yatak odanızda rahat bir uyku almak için nelere dikkat etmeliyiz öncelikle yatak şiltesi sizin vücut rahatlığınıza uygun olmalıdır. Bunu da bir yetkili bayiye danışarak kesin sonucu bulabileceğimize inanıyoruz. Öte yandan yatağa yattığınızda gözünüze gelen güneş ışıkları sizi rahatsız edebilir. Demek ki perdelerimizi de güneş ışığı geçirmeyen sistem kurdurmamız gerekebilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.