KadincaSayfa.Com

Victoria’s Secret Yazlık Elbise Modelleri

Victoria’s Secret Yazlık Elbise Modelleri

Victoria Secret İlkbahar Yaz Kreasyonunun ruhunda dişilik var tam anlamıyla, hem aykırı hemde tanıdık, bordolar, maviler, yeşiller, siyahlar günlük hayatınızda kullanın isterseniz yada aksesuarlarla tamamlayıp geceleri kullanın yada tatile giderken valizinize koyun gittiğiniz yerlerde boy gösterin karar sizin ama modellere mutlaka göz atın, eğer çok beğenirseniz nereden bulacağım diye düşünmeyin  internetten sipariş vererek edinebileceğinizi de unutmayın..

Gece kıyafetleriyle ne tarz çantalar daha şık durur?

Gece kıyafetlerinde katılacağımız davete göre saplı veya sapsız tercihi yapabiliriz çantalarımızı. Sürekli ayakta durmamızı gerektiren davetse bu o zaman belki küçük ve saplı bir çanta kullanabiliriz. Mesela yaz Garden Partyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Veya eğer sürekli ayakta kalmanız gerektiriyorsa, kokteyl tarzı ayakta eğlenebilen davetlere gidileceği zaman alınacak çantanın boyutu çok önemlidir. Eğer davette oturmamız gerekiyorsa büyük el çantası masa üzerinde hoş durmayacağı için daha küçük boyutta çanta seçmeniz söz konusudur. Kabarık bir gece kıyafeti giyecekseniz askılı çanta yerine küçük boyutlu el çantası çok uygun olacaktır. Gece kullandığımız kıyafete göre de çok çeşitlilik gösterir seçeceğiniz çanta seçiminiz. Örneğin mini etek giyen bir bayanda uzun boylu bir bayanda büyük pörtföy daha hoş duracaktır. Ama uzun eteklerde bu tip çantalar o kadar hoş durmayabilir. Eğer uzun etek giymeyi tercih ederseniz bir partiye giderken küçük çanta kullanmanızı tavsiye ederiz. Gece elbiseleriniz için dolabınızda mutlaka lame ve dore renklerinde birer tane çantanız olsun. Kurtarıcı olarak kullanabilirsiniz. Kırmızı bir abiye ile rahatlıkla bu renk el çantalarını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde krem rengi çantalarda sizin için kurtarıcı niteliğindedir.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.