KadincaSayfa.Com

Ünlü Rapçi Ezhel Takipçilerine Nefret Kustu!

Ünlü Rapçi Ezhel Takipçilerine Nefret Kustu!

Instagram hesabından Amedspor tarafından kendisine gönderilen bir hediyeyi, terör örgütü bayrağında kullanılan yeşil, sarı ve kırmızı renkteki kalplerle paylaşan ve gelen tepkilerin ardından paylaşımını kaldıran rapçi Ezhel, gelen tepkilere cevap verdi.

Instagram hesabından Amedspor tarafından kendisine gönderilen bir hediyeyi terör örgütü bayrağında kullanılan yeşil, sarı ve kırmızı renkteki kalplerle paylaşan ve gelen tepkilerin ardından paylaşımını kaldıran rapçi Ezhel, gelen tepkilere cevap verdi.

DELİYE DÖNDÜ
Ünlü rapçi Ezhel, Amedspor tarafından kendisine gönderilen bir hediyeyi sosyal medya hesabından paylaşınca tepkilerin hedefi olmuştu. Daha sonra paylaşımını kaldıran Ezhel, gönderisinin ekran görüntüsünü alan ve kendi sayfasında paylaşan sosyal medya hesabını görünce deliye döndü.

KÜFÜRLER SAVURDU
Kendisine gelen tepkilere ağıza alınmayacak küfürler savuran Ezhel, “Sahte hümanist renklerin kardeşliği naralarınız batsın” yorumuna “Ne hümanizmi lan sizin gibi insanlar varken ne hümanizmi. Hepinizi öldürmek lazım. Türküyle, Kürdüyle ne kadar ırkçı ya…k varsa itinayla katliam yapmak lazım. Memleket huzura ersin.” şeklinde cevap verdi. Hızını alamayan Ezhel, gönderisinin paylaşıldığı sayfaya ve yorum yazan kullanıcılara küfürlerini ardı arkasına sıraladı.

blank

“YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ FUTBOL”
Ezhel daha sonra Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda “Gençlerbirliği’ni tutuyorum ama Amedspor’undan Tavşanlı Linyitspor’una kadar renklerin kardeşliğine inanıyorum Yaşasın tam bağımsız futbol!” ifadelerini kullandı. Ezhel adıyla tanınan rapçi Sercan İpekçioğlu, daha önce şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla Anadolu 44. Asliye Ceza Mahkemesi’nde de yargılanmış ve 19 Haziran 2018’de beraat etmişti. Ezhel hakkında 10 Ocak 2019’da uyuşturucu madde kullandığının tespit edildiği gerekçesiyle 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Ezhel’in hakkında 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan dava kapsamında Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesindeki yargılaması sürüyor.

blank

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.