KadincaSayfa.Com

Türk Doktor Bu Zayıflatan İçeceği Piyasaya Sunduğu için Tehditler Alıyor! 1 Ayda Uyurken 15 Kilo Verdiren Karışımı!

Türk Doktor Bu Zayıflatan İçeceği Piyasaya Sunduğu için Tehditler Alıyor! 1 Ayda Uyurken 15 Kilo Verdiren Karışımı!

Dr. Oz, Hem Gün İçinde Hem de Uyurken Kilo Verdiren Bu İçeceği Piyasaya Sunduğu için Tehditler Alıyor. (Uyurken Daha Çok Zayıflayacaksınız)

Kilo verme süreci gerekten çok zahmetlidir, deneyen ne kadar zor olduğunu bilir. Peki ya sizlere fazla kilolarınızı hem gündüz hem de gece uykunuzda kilo verdirecek gizli bir içecek olduğunu söyleseydik? Dr. Öz sayesinde, siz de zayıflatan bu içeceği deneyebileceksiniz!

Dr. Mehmet Öz Zayıflatan Greyfurt Kürü

Televizyon camiasından tanıdığımız bir yüz olan Dr Oz, geçenlerde bizimle, kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacak bu harika içeceğin tarifini paylaştı. Hatta herkes bir kere denediğinde bir çok şirketin kar oranında düşme olacağı için Dr. Öz kısa sürede birçok tehdit aldı. Üstelik yağlarınızı yakmaya yardımcı olacak bu içeceği hazırlamak çok kolay. İşte tarifi:

Dr. Mehmet Öz Zayıflatan Greyfurt Kürü Nasıl Hazırlanır?

Malzemeler: 1 bardak greyfurt suyu, 1 çay kaşığı bal, 2 çay kaşığı elma sirkesi
Yapılışı: Tüm malzemeleri karıştırın. Hazırlanan içeceği her öğünden bir saat önce veya yatmadan önce taze olarak hazırlayıp için. Gece uyumadan önce içilmesi uyurken yap yakımını güçlendiriyor. Düzenli kullanım ile zayıflatıcı bu karışım yağlarınızı eritecek ve siz de kendinize aynada bakınca çok şaşıracaksınız!

Makaleyi umarım beğenmişsinizdir. Tanıdığınız herkesle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.