KadincaSayfa.Com

Tesettür Mayoları Haşema Modelleri

Tesettür Mayoları Haşema Modelleri

Tesettürlü bayanlar bundan yıllar önce kendi imkanları dahilinde denizlere boy göstermekteydi. Kendi tasarımlarını üretemeyen bir çok bayan ise eski taytlar eski tişörtler ile deniz keyfini eziyete çevirmekte ve görsel olarak da tirajı komik bir görsellik oluşturmaktaydı. Oysa ki günümüzde özellikle son bir kaç sezondur sadece tesettürlü bayanların değil bir çok bayanın rahat hissetmek için tercih edebileceği kadar şık ve modern en önemlisi de rahat mayolar üretilmektedir. Aslında haşema söylemi tesettür mayolarına verilen bir isim değil bu mayoyu ülkemizde ilk üreten firmanın marka ismidir. Öyle ki bu marka hala tesettür mayolarına verilen isim olarak algılanmaktadır. Oysaki ülkemize tesettür mayoları üreten bir çok marka mevcut. Durum böyle olunca eskiden çok yüksek fiyatlara satılan bu tarz mayolar günümüzde çok daha uygun ve çeşitlilik göstermektedir. Sizin için hazırladığım tesettür mayo modelleri arasında uzun tam boy modeller yanında yarım boy ve kısa pantolonlu tasarımlarda mevcut. Seçtiğim tesettür mayo modellerini ister deniz kenarında isterseniz de havuzlu mekanlara kullanabilirsiniz hanımlar.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz sizin için bir çok markanın ürününden seçtiğim 2015 yılında moda olan mayo tasarımlarını birlikte inceleyelim ve yorumlayalım. İlk tesettür mayo seçim iki renk önden düğmeli uzun bir model olduğu için ister deniz kenarında isterseniz de denizde rahatça kullanabileceğiniz bir seçim olabilir diye düşünüyorum. İkinci mayo seçimi ise dar tayt tasarımı ile deniz de rahatça yüzmeniz için ideal. Bir sonra ki görsel mavi renk bol kesim haşema modeli yazın tercih edebileceğiniz en şık tesettür mayo tasarımlarından biri. Dört numarada yer alan tesettür mayo modelinin diğer modellerden farklı kısa kollu olmasıdır. Eğer uzun kollu ve bol bir tesettür mayosu ile rahat olmak konusunda tereddüdünüz var ise bu tarz heşema modeli seçebilirsiniz. Evet sevgili hanımlar dilerseniz sizler için seçtiğim özel markaların birbirinden şık ve kullanışlı modellerini inceleyerek bu yaz tatiline hazır girebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.