KadincaSayfa.Com

Tarz Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Tarz Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında taşıması oldukça zor olan fakat gerek görkemli görünümü gerekse zarif duruşu itibari ile bir çok gelin adayının hayallerini süsleyen kuyruklu gelinlik modelleri bugün sizler için seçtiğim gelinlik modelim sevgili gelin adayları.Kuyruklu gelinlik modelleri sadece şık bir duruştan çok nostaljik bir hava taşımakla birlikte gelinlik modeli ile uyum sağladığı taktirde olağan üstü bir gelin olmanız kaçınılmaz. Sitemizde sizler için daha önceki konularımızda sırt dekolteli gelinlik modellerinden tutunda straplez gelinlik tasarımına kadar bir çok görselin yer aldığı çok şık koleksiyonlar hazırladık.Fakat bir tasarımcı olarak şunu söylemeliyim ki zarif ve şık bir gelinlik modeli denince aklıma gelen en özel seçim kesinlikle kuyruklu gelinlik modelidir. İşte bu yüzden bugün ki galerim de çok özel yerli ve yabancı butiklerin birbirinden şık tasarım gelinliklerini bir araya topladım. Galerimizde yer alan kuyruklu gelinlik modellerinin bir kısmı oldukça sade ve abartısız; fakat bazı modeller var ki sırt dekoltesi ile desteklendiği için giymek cesaret ister diyebilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Gelinlik modelleri ile ilgili her yazımızda gelin adaylarına sunduğum ufak önerilere bu yazımızda da yer verelim. İlk önerim gelinlik modelinizi vücut şeklinize göre seçmeniz, ikici önerim ise gelinlik modelinizi kesinlikle düğün tarihinden bir kaç önce belirlemeli ve seçmiş olduğunuz modelin provalarını düzenli yapmanızdır. Son olarak gelinlerin bir bütün olarak güzel gözükmesi gerektiği için aksesuar seçimlerinizi son güne bırakmayın sevgili bayanlar. Gelelim önerilerden sizin için seçtiğim kuyruklu gelinlik modellerine. Çok özel taşlı ve dantel kuyruklu modeller benim favorim; fakat sırt tül modeller de oldukça şık. Dilerseniz hem şık hemde zarif görünümün simgesi olan ve gelin adayının hayallerini süsleyen kuyruklu gelinlik modellerimi bir inceleyelim. İlk kuyruklu gelinlik modeli oldukça cüretkar ve zarif bir seçim diyebilirim. İkinci model ise tek iddiası göğüs bölgesinde olan uzun kollu gelinlik tasarımı. Eğer gelinlik modelinde uzun yerine kısa bir kuyruk düşünüyorsanız bu model tam size göre ne dersiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.